Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek ezeket a teszteket...

Megnéznétek ezeket a teszteket? Csak szellemcsík volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már a másik témában tettem fel kérdést, de választ nem igazán kaptam.

Tényleg igaz ha a terhességi teszt akár halványan is pozitív akkor az ovulációs teszt erős csíkot mutat?

Nekem a két teszten egyformán halvány a csík, a kék a HCG teszt.

Ezek szerint esélytelen hogy kismama vagyok? 23.-án esedékes a menstruációm.

Köszönöm a segítséget!

[link]


2014. okt. 20. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. Az lh tesztet felesleges használni. HCG teszt pedig ilyen korán ennél nem lesz erősebb.
2014. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 adriennjeni ***** válasza:

Szerintem nem szellemcsík! Én is csináltam ma, de nekem még halványabb, fényképezve sem látszik csak szabad szemmel, az is hunyorítva! :)

Remélem sikerül! 2 nap múlva csinálj újat! Ha erősödik akkor pozi.:D

2014. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a görbém, szépen emelkedik a hőmérsékletem, ezért mertem bátorkodni... Napok óta görcsölök, ugyanúgy mint a menstruációm első napján. Szerencsére nem jött még meg.

Köszönöm Lányok! A második válaszolónak meg drukkolok!

2014. okt. 20. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
A görbéd is nagyon bizalom gerjesztő és a teszten is látok halvány csíkot.Az lh fölösleges,az nem mérvadó,de én úgy láto hogy a HCG ugyan olyan színű,az mérvadó.Szorítok hogy erősödjön :)
2014. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. okt. 20. 13:56
 6/12 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík, ezt ne felejtsd el! Ráadásul a nemvárt előtt 3 nappal teszteltél, kész csoda, hogy már most ott van az a második halvány csík.

Én a helyedben tesztelnék 3 nap múlva, de nekem úgt tűnik, hogy nyugodtan bizakodhatsz, ebből erősebb csík lesz a végén! :)

Várjuk a fejleményeket!

2014. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Remélem erősödni fog, már több mint egy éve próbálkozunk. Ez az első clostis hónapom. 9.-én voltam ugye a dokinál, aki azt mondta már nem lát tüszőt, a nyálkahártyám akkor 13.6 mm-es volt. Majd írok mi lett.

Köszönöm a válaszokat és a biztatást!

2014. okt. 20. 16:19
 8/12 A kérdező kommentje:

Most csináltam!

[link]

2014. okt. 20. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyszerű,a closti segített!!!Gratulálok!Szépen látszik! :)))))))))
2014. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 adriennjeni ***** válasza:
Köszönöm kedves Kérdező! :) Bizakodom, mert kellene egy kistesó! Kívánok Neked, boldog babavárást és jó egészséget! Gratulálok!
2014. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!