Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sztk-ban első alkalommal mit...

Nyuszmoo kérdése:

Sztk-ban első alkalommal mit csinál a nőgyógyász? Kb 10 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
SZTK - tól függ :) A mi SZTK - s orvosunk csak hasi UH - t csinált, de van, ahol hüvelyi UH - t csinálnak, vagy kézzel vizsgálnak. Aztán kaptam egy papírt, amivel el kellett mennem a körzeti védőnőhöz.
2014. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk először volt egy kézi vizsgálat majd hasi uh-t, utána megkaptam a papíromat amivel mehettem vérvételre és a védőnőhöz.
2014. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha uh is van akkor párom is bejöhet majd? De csak akkor akarnám.
2014. okt. 20. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

ha elmész a dokihoz,hogy pozitiv lett a teszted és első vizsgálat akkor lesz uh,ahol megállapítja a baba elhelyezkedését,korát,szívhangját és ad egy papírt amivel védőnőhöz kell menni,illetve intézni kell a 12.heti uh-t. Én az sztk-ban csekket is kaptam a 12.heti kombinált teszthez.

31hkm

2014. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!