Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pattanasos bor milyen nemu...

A pattanasos bor milyen nemu babara utalhat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Biztos megoszloak lesznek a velemenyek. Elso babam kislany, de ugy emlekszem ennyire nem volt ronda a borom. Akkor is voltak pattanasaim az elejen, de nem ennyire durvak. Most pirosak es fajnak, kinyomni sem mindig lehet. Utalhat ez most kisfiura, mivel a lanyomnal ennyire durvak nem voltak?

A hasamon meg piros pottyok jelentek meg, az mire utal? Mitol johettek elo?

Mik a tapasztalatok?

Meg csak 7+5 h km vagyok, de mar nem tudnam letagadni sem a terhessegem, annyira puffad a hasam.


Koszonom ha leirjatok a tapasztalataitokat!


2014. okt. 20. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kislányommal iszonyat pattanásos voltam! Főleg a hátam, amin soha nem volt.
2014. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: még nem tudom, bár a 12 hetes UH-n láttnk valamit a kis lábai között, de a doki azt mondta az árnyék is lehet, úgyhogy még nem nyilatkozott. Egyébként én is kisfiút szeretnék. Majd még szólok, hogy nálunk mik a fejlemények. :)
2014. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszonom Neked is 11-es! :) A hatamat eddig elkerulte, bizom benne h tovabbra is.


Koszi 8-as, figyelni es varni fogom a valaszodat. :)

2014. okt. 21. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!