Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a méhszáj...

Másnak is fáj a méhszáj vizsgálat?

Figyelt kérdés
Eleinte nem fájt, az utolsó 3 vizsgálat viszont egyre jobban, a mainál is szorítottam a széket már annyira fájt, aztán amint végez semmi bajom, nem marad semmi fájdalom csak addig amíg "bennem van". Ez természetes? A doki kérdezte, hogy "Ennyire fájt?- Mi lesz majd ha a gyerek feje jön ki?" Mindenkinek fáj vagy csak az én fájdalom küszöböm alacsony ennyire?

2014. okt. 20. 17:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
36+1 hetes vagyok
2014. okt. 20. 17:26
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer nezte kezzel, majd beszartam... Allitolag ilyenkor egy kicsit tagit is azert faj.
2014. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam ezzel nem volt gond. Véletlenül nem úgy vizsgált meg az orvosod, hogy esetleg elindítson valamit? Az is lehet, hogy "csak" érzékenyebb lettél. Nyílik amúgy a méhszáj?
2014. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt írta a papírra, hogy 2100 (ha jól tudom, ez azt jelenti, hogy a külső méhszáj nyílik) 2 hete még 3000 volt.
2014. okt. 20. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak az a vizsgálat fáj, aminél a doki tágítani próbál. Az már csak a gerinctelensége, hogy erről téged nem kérdez meg. Talán szabira megy, és szeretne már túlesni a szüléseden.
2014. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egyszer fájt a vizsgálat, 36 hetes voltam, és kinyíltam egy ujjnyira. Nem tágított a doki, mert még nem akarta, hogy szüljek, pont arról beszélgettünk, hogy a magánrendelése után megy egy két napos baráti összeröffenésre, ott volt a horgászfelszerelés meg minden a rendelőben, így rosszkor jött volna neki, ha megindítja. Én akkor szóltam neki, hogy ez fáj, utána még óvatosabb volt, de valamennyire fájt akkor is, ő elnézést kért, és megkímélt az ilyen kedves beszólásoktól. Azt mondta, hogy csak azt nézte meg, hogy a középső, belső méhszáj is nyílt-e már, ezért volt ez kellemetlen, de a széket azért nem kellett szorítanom. Mondjuk mi ekkor már a férjemmel is óvatosabban szeretkeztünk, mert ha mélyebbre hatolt, azt már fájt. Fogadott orvos legalább? Mondjuk azt nem hiszem, hogy a korábbi vizsgálatok alkalmával is tágítani akart volna, hiszen akkor még koraszülés lett volna a szülésed.
2014. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem épp ma nézte és abszolút nem fájt 22hkm
2014. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor fájt amikor már a kórházba feküdtem mert beindult a szülés!
2014. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem még egyetlen egyszer sem fájt, a 38. heti volt az utolsó eddig, de akkor sem.
2014. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt mindig, talàn a 15 hetesnél nem. Szerintem ki mennyire bírja. Mi mondjuk már ezer ève nem szexeltünk, mert nyílt a mèhszaj, lehet ezèrt markoltam èn is a széket.
2014. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!