Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is szedtek D3 vitamint?

Ti is szedtek D3 vitamint?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél nem szedtem,de most felírta a doki,csak nem értem miért..
2014. okt. 20. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
En egyik gyerekemmel sem szedtem, csak siman a Gravidat.
2014. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem szedtem egyik terhességemnél sem.
2014. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szedek, de ellenőriztetem is a Dvit. szintem minden harmadik hónapban. Ahogy szedek terhesvitamint, plusz C vitamint, magnéziumot, omega3-t is.
2014. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is hasonló mint utolsó, csak én nem ellenőriztettem a D vit. szintem

a babáknak nayon fontos még születés után is, most olvastam, hogy a mai derékpanaszosok, gerinbántalmasok, "ó" lábúak, stb-k mindegyike visszavezethető a csecsemőkori D vitmin hiányra mert "nagyanyáink korában" nem szedtek még terhesen, nem is adtak a kicsiknek sem.


(nem tudom hogy valóban az orvostudomány volt ennyire fejletlen, vagy ősanyáink voltak ilyen tájékozatlanok, hogy én mindenre ezt hallom, a "mi korunkban nem volt ilyen" , "a mi korunkban ezt nem mondták nekünk")

2014. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem szedni, egy orvos barátunk javaslatára (14 hetes vagyok). Szintén megerősítette, hogy sok későbbi panaszt megelőzhet, és túladagolni pedig nagyon nehéz, ahhoz tartósan a napi adag többszörösét kéne bevinni, és még akkor is ritkák a mellékhatások. Szóval ez megnyugtatott.


Ezen kívül Gravidát szedek és Omacor kapszulát (Omega3)

2014. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!