Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is van olyan, hogy nem...

Másnak is van olyan, hogy nem mindig reagál a magzat mozgatásra, simogatásra és a frász kerülgeti hogy mi van? Ha nem lenne szívhang hallgatom biztosan a kórházba rohangálnék. Aztán persze bejelentkezik miután rám hozta a frászt.

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen.

Én emiatt egyszer nst-n is szívtam vele. Ettem csokit, semmi. Már szinte átnyomtam a babát a bal oldalról a jobbra, akkor is semmi. De szívhang normális volt.

Amúgy szerencsére minden ok volt / lett vele.

:)

2014. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem, én normálisan viseltem a várandósságom, sose voltam paramami, szívhanghallgatóm se volt természetesen.
2014. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
29 hkm
2014. okt. 21. 21:49
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Én soha nem keltegetem. . Nincs hozzá szívem. Ha nagyon sokáig nem éreztem a 20-x akarhanyadik héten inkább hanyattfekudtem ittam egy pohár kólát, stb.. nekem azt mondta a dokim ez az örökös szivhang hallgatás nagyon felnyomja a baba keringeset is. Sőt sokszor fordult elő sajnos saját betegeknél, hogx meghallgatatta a kismama hallotta a szívet , megnyugodott pedig nem kellett volna... :(

31hkm

2014. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted utolsó hozzá szóló?A szívhang hallgatóra gondolok.Írtam hogy aztán mozgott.
2014. okt. 21. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bolondultam meg terhesség alatt. Nem rohangált se orvoshoz se Nst-re.

Amúgy az állandó szívhang hallgató nem tesz jót, nekem orvos mondta.

Nem is értem miért várjátok el h folyamatosan mozogjon meg aktív legyen. Ti sem vagytok azok mindennap, nem tudom nektek h esne h alvás közben vki addig bökdösne míg fel nem keltek, csak azért h nézze h rugdosol.

2014. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem cseszegettem mindig a pocakom, hadd pihenjen az a kis mano!

A szivhanghallgato becsapos, neha csak a ver aramlasat hallani, ha nem vagy szakerto akkor teljesen felesleges, plusz az en babam utalta. Minden ilyen vizsgalatnal 'menekult'. Ne hasznald sokat mert nem szeretik ezeket a muszereket. Es mostmar kevesebbet fog mozogni, a vege fele nem fer elmmar jol.

2014. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem sohasem reagál mozgatásra, simogatásra, akkor mozog, ha kedve van, azt mondjuk elég sokat, meg az igazság az, nem is nagyon bökdösöm, hadd aludjon, ha ahhoz van kedve.

Ma mondjuk épp kevesebbet mozgott, de nem estem pánikba, mert tudom, hogy nem mindennap egyformán aktív.

Ne idegeskedj, az egyikőtöknek sem jó!

2014. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam se mozog egesz nap és ha simizem a. Hasam se kel fel legtöbbször..babamozin làttam mennyire lusta őt még az sem érdekelte mikor s szonográfus ütögette a hasam,ráncolta a szemöldökét kicsit aztan aludt tovább!!nemtudom miert varod el tőle ,h mindig felkeljen!ráadasul ők 16-18 orat is alszanak egy nap és nem biztos,h akkor van fent mikor te is..napi 4 magzat mozgast kell erezni elmeletileg..szeintem ha ez megvan nem kéne ennyit idegeskedned!!33hkm
2014. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És amíg nem érezted a mozgását minden áldott nap a kórházba mentél, hogy tudd minden rendben van???

Kicsit túlzásnak tűnik! A méhben még sokat alszanak, persze hogy nem mozog állandóan!

2014. okt. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!