Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 8 kg hizas az mar...

30 hetesen 8 kg hizas az mar nagyon soknak szamit?

Figyelt kérdés
Szinte alig hiztam az elejen, most meg nem is eszek annyit mint regebben megis ennyivel mutat tobbet a merleg. :( Ti hogy vagytok vele?

2014. okt. 23. 07:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem TUL sok nem, de nem is TUL kevés.

8kg hízás a minimum az egész terhességre, de 12-13 kg a normális.

Èn az elsö trimeszterben 2 kg-t híztam, majd 20-30-ik hét között csak úgy jöttek a kilók. 35-ik hét után szinte semmitnem híztam.

2014. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 30 hetesen plusz 10-nél tartok. Sok szerintem. Pedig én is kevesebbet eszek. A dokim azt mondta az induló súly 15%-át "lehet" hízni kb. Akkor én még 2-t hízhatok. Esélytelen. :D
2014. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én a 34. héten tartok 8 kg-nál; bár amikor 6 hetesen először voltam védőnőnél még egy lenge ruhában és lábujjközötti papucsban mért......... Most meg farmer; pulcsi, bőr cipő. Ezt is figyelembe kéne hogy vegyék -vegyük. Egyébként 23 hetesen szólt rám a védőnő hogy most már figyeljek a súlyomra....... addig azt mondta, nem gond!

Sajna terhességi diabéteszes lettem; így nagyon szigorú diétára fogtak; állítólag mostantól már nem nagyon fogok hízni :-)

Számolgasd az ételek szénhidrát tartalmát; azzal lehet diétázni a legjobban! Nekem reggelire 20gCHvan; tízóraira 20g CH, ebédre 55gCH, uzsira 20gCH, vacsira 20gCH, és pótvacsira 15gCH. A reggeli és a pótvacsi lisztes árú legyen; a többi nem számít. Egy db Detki STOP kekszben van 2.3g Ch; szóval 7 db ilyen keksz pl. egy pótvacsi. A kenyereket érdemes nézni, a Lipótis Pur-purban és a Abendbrotben van kevés; magtalálod a honlapon hogy mennyi van 100g kenyérben; így lehet számolni vele. Szőlő, babán tiltólistás; zöldség és hús mehet. HA ezekre figyelsz; akkor szépen fog alakulni súlyod. Ettől függetlenül szerintem ha az ember normálisan eszik; akkor nem számít hogy mennyit hízik; én pl. nem nasiztam, nem zabáltam, és csak úgy jöttek fel a kilók mégis. Én úgy gondoltam, ennyi kell a szervezetemnek. ÉS az sem mindegy, hogy hány kg-ról indultál! Boldog babavárást!

2014. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam!!!!!!!! Nem a 34. héten, hanem a 24. héten!!!!!!!!!!!!!!! :-P
2014. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
En a 20-dik hetig 1 kg-ot hiztam a tobbi 7 pedig ez alatt a 10 het alatt jott ram. Kedves elso valaszolo, te mennyit szedtel fel osszesen? Es a 30 het utan mennyit hiztal? Es te kedves masodik valaszolo hogy birod a terhesseget?:) A kezdo sulyom sem volt keves 68 kg kezdtem 171 magas vagyok. Remelem a 80-at nem haladom meg...:)
2014. okt. 23. 08:19
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat oszinte elismeresem kedves harmadik...:) En nem tudnam minden percben szamolni hogy mit eszek es mennyi kaloria. Eleve hizekony tipus vagyok, lehet ez is egy szempont. Igazabol az erdekelne, hogy az utolso trimeszterben ki mennyit szedett fel az elozo sulyahoz viszonyitva.:)
2014. okt. 23. 08:24
 7/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Most napról napra nehezebb a terhességem nagyon megvisel. De szerintem csak emiatt a rossz idő miatt vagyok ennyire elgyengülve. Az esős idő, a hidegfront az eleje óta ágynak dönt. :) Hétfőn megyek dokihoz és akkor majd megtudom mi is a helyzet!

És Te hogy vagy? Hogy bírod? Fiú vagy lány? Első vagy második?

2014. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, én majdnem 15 kg-ot híztam összesen, de nem nagyon lehetett látni. A szülés után gyorsan leszaladnak úgyis a kilók.
2014. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fiucskat varunk es elso baba lesz. En eddig eleg jol birom, kicsit most agynak dontott a natha de abbol is kezdtem kilabalni. Szerencsere valamennyire lekot a bevasarlas meg a munka. Meg egy honapot tervezek dolgozni. Az utolso honaptol felek picit, nagyon szeretnem ha karacsonyig megjonne mivel 31-re voltunk kiirva es nagyon nem szeretnek a korhazban lenni az unnepk alatt.:)
2014. okt. 23. 09:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is 8kg -ot híztam a 30. hétig, most 39. hetesen 13 kg-nál tartok.

Soknak érzem, de látszani nem látszik, inkább csak a hatalmas pocak, ill. a merleg mutatja.

2014. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!