Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki januárra van kiírva ugyan...

Aki januárra van kiírva ugyan úgy nagyon várja már a szülési időt?

Figyelt kérdés
Én egyre türelmetlenebb vagyok már nagyon szeretném a karomban tartani! 29-dik hétben vagyok.

2014. okt. 23. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is januárra közepére vagyok kiírva,de már nagyon várom,hogy megszülessen.A védőnő szerint akár karácsonykor is jöhet már a baba.De azért ennyire nem akarom,hogy siessen.De tény,hogy már tűkön ülök,főleg mióta el kellett jönnöm táppénzre,és több lett a szabadidőm.
2014. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 panka29 ***** válasza:
Várom is meg félek is mert első szülésem lesz!
2014. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem is januárra, hanem már dec. 14-re vagyok kiírva, 32hetet betöltöttem már,de inkább maradjon bent amíg lehet. Cukorbeteg vagyok, a méhlepény is elöregedhet, nem siettetem kifelé. Elég rendesen figyelve van a bébi, a cukrom is be van állítva Nincs okom félni.
2014. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16:18-as vagyok, természetesen én is nagyon várom, hogy a karomban tarthassam, de nem türelmetlenkedek. Hiszem, hogy akkor jön ki, amikor kint kell lennie már.
2014. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz,én nem januárra,hanem szentestére vagyok kiírva de nagyon várom!!

31hkm

2014. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! En 26 hetes terhes vagyok es januar 27re varom. Hat oszinte leszek teljesen be vagyok sozva ,alig varom higy lassam,karomba tartsam. Kicsit turelmetlen vagyok de meg maradjon csak bent. Nagyon jo helyen van

:D :D

2014. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

29hét+2 napos kismama vagyok, mostanában kezdek egyszerre izgulni és félni a szüléstől is meg az utána következő dolgoktól :)

off: én január 25-re vagyok kiírva?!bár február 2 és jan25. között már volt midnennap

2014. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!