Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes lehetek, ma...

5 hetes terhes lehetek, ma reggel kicsi barnázás kezdődött és azóta is tart. Nagyon kevés, szinte alig hagy nyomot. Menjek be az ügyeletre szerintetek? Félek, hogy baj lesz.

Figyelt kérdés
barnázás

2014. okt. 24. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam ez miatt kórházban, én is 5 hetes terhes vagyok ikrekkel. Még le is csesztek hogy minek mentem be, akkor menjek be ha mensiszerű. De hát inkább felesleges lásson, mint későn.
2014. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kaptál rá valamit? Megnéztek UH-n? Engem eddig még orvos nem látott csak jövő héten akartam menni
2014. okt. 24. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz mihamarabb. Ilyenkor szoktak felírni Utrogestant. A barnázás nem mindig jó jel, de lehet ártalmatlan is. De ezt orvosnak kell eldönteni.
2014. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptam rá semmit, mivel duphostant szedek egy hete, mert az előző baba elment. Sokat kell pihenni, szedni a gyógyszert, vitamint. Uh-t is néztek, de nem tudtak mit mondani. Sztem nézesd meg magad, én sem nyugodtam addig, az a biztos
2014. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hormonpótlásra van szükséged,sztem menj el és irass fel progeszteron tartalmú gyógyszert.

De lehet sok más egyéb oka is,akár még normális is lehet.

Nekem 10 hetesen vérzésem volt,azóta,mostmár 2 hete barnázok.

Nekem kiderült h a méhlepény fedi a méhszájat és ettől van.

Sokszor nem is tudják megmondani,de ettől függetlenül még a baba fejlődhet szépen.

Nézesd meg magad.

Drukkolok hogy minden jó legyen :)

2014. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, még várok egy kicsit, mert szinte alig hagyott foltot(kb. 1*1 cm), eddig nem lett erősebb. Ha nem múlik és kicsit is több lesz akkor megyek.Pihenek, tegnap sokat dolgoztam.

Progeszteront megnézettem két napja kiváncsisából: 125 nmol/l, úgy néztem a neten,hogy jó ez az érték.

Remélem nálatok is rendben lesz minden!

2014. okt. 24. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap mindenképpen menj be a kórházba, a barnázásra szoktak adni Utrogestant és/vagy Duphastont. Nekem is adtak. Fontos időben elmenni, inkább mint amikor már késő van.

Szex volt előtte? Nekem volt egy nagyobb mennyiségű barna folyásom, meg is ijedtem, szaladtam a dokihoz, de azt mondta valószínúleg csak egy bevérzés a méhszájnál és nem komoly, viszont együttlét ne legyen a 12. hétig.

Szerintem ne pánikolj viszont menj el holnap a nőgyógyászhoz!

2014. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a papírra rá is írták, hogy a házasélet tilos, mert lehet az miatt volt. (Ikres kismama vagyok)
2014. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta még egyszer volt enyhe barnázás így egy hét múlva elmentem dokihoz. Haematomám van, de csak vékony csík. Pihengetek azóta. Még csak petezsák látszik
2014. nov. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!