Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünet lehet menzesz előtt 3-4...

Tünet lehet menzesz előtt 3-4 nappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Okt.1-én jött meg babát szeretnénk :) ez már a 4 hónap hogy probalkozunk de eddig nem jött össze.

1hete kb. szúrkálást éreztem jobb petefészeknél utána pár napra már középen szúrt(ez lehetet a beágyazodas?)

onnantól kezdve kicsit feszült is a mellem ( honalj körül )

Most 2 napja olyan érzés van a melleimben mintha leégtek volna a napon fájnak duzzadtak mellbimbom is eleggé fáj.

Hasam is görcsöl néha.

Sose fájt igy a mellem menzesz előtt se a hasam.

Más tapasztalataira lennék kiváncsi hogy neki esedékes menzesz előtt volt -e ilyen de baba volt a dologban?

Köszi előre is.


Ha kell görbét tudok csatolni.


2014. okt. 25. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2014. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normalis 28 napos
2014. okt. 25. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon is!!! nekem mindket gyerekemmel 4-5 nappal mensi elott fajt a cicim, a masodimnal pedig eros mensierzesem volt! mindkettovel 3 nappal elotte teszteltem pozitivat. 28 napos halal megbizhato ciklusom van. mindketto a 14. napon fogant! drukkolok nektek!
2014. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
remenykedem hogy baba csinalja ezt :)
2014. okt. 25. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok, pontosat még nem tudok, ma van a nemvárt napja, eddig még nem is jött, van egy leheletnyi halovány kétcsíkos tesztem, ha akarom látom, ha nem akkor nem :)


Drukkolok neked. :)

2014. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Remelem babas vagy utolso :D drukkolok

Neked van "tuneted"?

2014. okt. 25. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a peteéréstől szurkált,ma van a nemvárt napja.Már 4 napja halvány pozitívam volt,ma is csináltam egy tesztet,ami 1 percen belül nagyon erős 2 csíkos lett.A görcsölgetés megvan,de szedj magneB6ot és akkor elmúlik!
2014. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gratulalok :) utolso

Nekem kedden kell nem meg jonnie...ma 37rol 36.95re esett a hom...remelem nem jonn meg :-/

2014. okt. 26. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem jött meg és te is beállsz a babások táborába :)

Majd írj,hogy mi lett!!

2014. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok! mi újság? Remélem már pozi a teszted :)


Nekem bizony 2 csíkos :)

2014. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!