Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes hogy a 23 hetes...

Természetes hogy a 23 hetes pocaklakóm 2 napja nem olyan erősen, nem annyiszor mocorog mint eddig?

Figyelt kérdés
Érzem hogy mozog,csak eddig erősebben éreztem.Tudom hogy neki sem minden napja egyforma,csak már megszoktam hogy nagyobb intenzitással jelzi hogy ott van :)
2014. okt. 25. 13:11
 1/5 Kávétejszín ***** válasza:
Nincsen semmi gond vele. :) Nálam volt, hogy 3-4 napig nagyon picikét éreztem csak a mozgását, pedig előtte nagyon erőseket rúgott belém. Nem lett vele baj, most már 11 hónapja kívülről rugdos szopi közben! :P
2014. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem általában akkor változik meg a mozgása amikor poziciót vált

pont 23hetes voltam mikor elősör fordult fejjel lefelé és teljesen máshogyan éreztem és gyengébben

32hkm

2014. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én pocaklakóm is lustább volt azokon a napokon amikor esett az eső.
2014. okt. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor semmi gond, még picike, van helye. Majd beindul meglátod!
2014. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tegnap este be is indult ,éjszaka elég intenzíven érzékeltette hogy jól van :) Köszönöm :)
2014. okt. 27. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!