Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki miben fogja altatni az...

Ki miben fogja altatni az újszülöttet?

Figyelt kérdés
Nem sokára érkezik a picikénk és ismerősöm mondta, hogy ők pólyát tettek az ágyába és azon aludt a baba.Nekem nincs pólyám, lehet altatni úgy is , hogy pléd, arra a babát és betakarni?ki hogyan fogja csinálni, illetve csinálta?36 hkm
2014. okt. 25. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

én most gondolkodom rajta,hogy lehet veszek hálózsákot,nagyon ajánlják... de egyébként takaróval akarom

32hkm

2014. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legpraktikusabb a hálózsák, én már vettem. Nem csúszik le róla, ha mozgolódna. A pólyát szerintem nagyon hamar kinövi, de ha egy nagyobb méretű hálózsákot veszel, az nagyon hasznos lesz.
2014. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kaptam egy hálózsákot, de majd úgy is elválik, hogy mi jön be vagy mi sem.addig meg míg meg nem nő nagyobbra úgy sem fog kézről kézre járni.sokan ezért vesznek csak pólyát , hogy abba adják a látogatóknak.
2014. okt. 25. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én márciusi babámat body+rugi+hálózsák+polár, vagy body+rugi+babatakaró+polártakaró alatt altattam a babakocsi mózesben 6 hétig.

A lakásban 19-20 fok volt, fürdetésnél volt 21-22fok csak. Sapka nem volt rajta, csak egy hétig, de a védőnő azt mondta, bentre nem kell, úgyhogy nme használtuk tovább.

Ennyi nekünk elég volt.


Most 7 hónapos, most egy hosszú újjú body+hálózsákban alszik, néha egy polárt is teszek rá, de beleizzad a lába reggelre, úgyhogy nem öltöztettem még be jobban. Most 21-22fok van nálunk.

2014. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Július végi babámat vékony pokróccal takartam be, majd mikor láttam, hogy mocorog és féltem, hogy lerúgja magáról, akkor tértem át a vékony hálózsákra, mert még meleg volt az idő.

Most decemberi lesz a babám, még nem döntöttem el, mert van mindenem.

2014. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!