Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocak növekedése - hízás...

Pocak növekedése - hízás mértéke milyen ütemű volt nálatok? 21 hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok, az igazság az hogy nem pánikolok túlságosan mégis kicsit furcsállom hogy 60 kg-ról indultam, a 17. héten 64 kg voltam, most a 21.-en pedig 65. 1 hónap 1 kg?

Ugyanúgy pocak növekedés, a 17.-nél már mindenki látta, de azóta alig nőtt valamicskét... tudom van akinek 20 után kezd látszani, de az is más, meg az is ha beindul de aztán lelassít...


Ez normális? Én azt hittem arányosan nő pocak - jönnek a kilók. Kicsit aggaszt hogy megállt, legalábbis lassabb...

A baba méretei megfelelőek hála Istennek.


Köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy félidőig jött fel a kg, kb 3 kg volt, aztán megállt a hízás. De én terhességi cukros voltam, így szó szerint csak hasam volt, minden más maradt a régi :) Szülés után vékonyabb voltam mint terhesség előtt.
2014. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig nem híztam, az utóbbi 3hétben jött fel 3 kg. 23 hkm/ A hasam is a 20. héttől nő látványosan.
2014. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én a 20.héten híztam 1kg-t

a pocakom a 25.héttől kezdett látványos lenni úgy kerekedni igazán.

mostanra összesen 4kg-t híztam eddig. mondjuk nekem epekövem van,ezért diétáznom kell szigorúan..

32hkm

2014. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia. En eleg vekony alkat vagyok,21hetes vagyok en is. 51kg-al kezdtem es most vagyok 57,5.
2014. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok,eddig 3 kilónál tartok.A pocakom látványosan a 20.hét után kezdett látszani,de akkor egyik napról a másikra nőtt meg.Nálam is a baba pont akkora amekkorának lennie kell.Nem tudom számít e,de 87 kg-ról kezdtem a terhességet.
2014. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jó olvasni kinél hogy volt, én reálisnak tartom a + 5 kg-t és a hasam méretét is, csak azt nem tudom normális-e, hogy mindez szinte a 17. hétig történt (kg és pocak is), és azóta az elmúlt 4 hétben szinte semmi.

Értitek...?! :)

2014. okt. 25. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg hatalmas a pocakom, mindenkitől vagy azt hallom hogy ikrek-e, vagy azt hogy azt hitte hogy még idén szülök (pedig február 9re vagyok kiírva), hízni viszont 2kgot híztam, 24 hetes vagyok. Szóval szerintem a kettő nincs összefüggésben! Amíg a babád jól van odabent, nem számít mi van idekint! ;)
2014. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sokat fogytam a hasam mégis nőtt.21 hetes vagyok a leadott 5 kg-ból visszajött 4kg,a haskörfogatom meg már 10cm-t nőtt :)
2014. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!