Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen vesekő, de a...

21 hetesen vesekő, de a vesében már nem látták 2. hasi ultrahangon. A wcbe még nem koppant, egy 3 es ketto 5 mm-es ko, plusz vesetágulat Hogy külömböztedsem meg a kö mozgását a szülési fájdalomtol?

Figyelt kérdés

1hete bent vagyok korhazba,es voltak eleg eros gorcseim,egyszer azt hittem szulni fogok annyira fajt. Nyomási ingerem is volt.Megse csinalnak vele semmit,a babát se nezik meg az orvos hiaba kerem csak szekbe ultettek es ott. Neha még erzek nyilalásokat az alhasi reszen es a huvelyem felé. Az urulogus szerint nem urulogiai a fajdalmam. Gyongyosi korhazba vagyok,azt mondtak Egerbe tobbet tudnak csinalni az urulogian. A baba a nagy gorcsoles ota mashogy mozog,es raadasul akkor nyugtatot is adtak. Erzem hogy lentebb van a pici.

Hogy kulomboztessem meg azt hogy mozog a kő,es hogy koraszles lenne? Elso baba. A papiromra fenyegető veteles van irva. Bocsanat az ekezetek lehagyasa miatt,csak telefonrol irok. Feltem a picikem :(



2014. okt. 25. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is több, mint egy hete kerültem kórházba vesetáji görcsökkel...

Nekem a bal oldalon a hátam és az oldalam fáj...de minden eredményem negatív,nincs kő, jó a vizelet is és az urológia is. Mégis minden nap rámjön a fájdalom

2014. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is több, mint egy hete kerültem kórházba vesetáji görcsökkel...

Nekem a bal oldalon a hátam és az oldalam fáj...de minden eredményem negatív,nincs kő, jó a vizelet is és az urológia is. Mégis minden nap rámjön a fájdalom és olyankor csak az algopyrin segít... :(

Biztos vagy benne, hogy vesekő? Mert én már elbizonytalanodtam a saját esetemet illetően...nem lehet, hogy izomfájdalom vagy idegbecsípődés? Én már tényleg nem tudom mit gondoljak... nekem amúgy is rossz a tartásom és a dokik is mondták, hogy ha úgy fekszik a pici és én is rosszul tartom magam, akkor lehet akár az is!

Szerintem ha beindulna a szülés, akkor keményedne a pocakod és szabályosan jönnének a fájások...

Vesénél nincs szünet, ott folyamatos a fájdalom...

Próbálj megnyugodni, azzal sokat segítesz...mit mondanak? Meddig kell bent lenni? Meg kell várni, míg távozik a kő?

26 hkm

2014. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia. Hat mar en is ketelkedek a kobe. Hetfon lesz vervetel. Nem mondtak semmit meddig kell maradjak. Urulogus szerint hazamehetek. Neha neha nyilalgat elol az alhasamnál es ket oldalt lefelé. De ez a folyamatos infuzios gorcsoldo sem megoldas mindig. Nem tudom hogy hogy lesz a további,itt olyan bunkok hogy ha kerdezek valamit vagy aggodok azt mondjak haza lehet menni.

Neked a babarol csinaltak ultrahangot?

2014. okt. 25. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!