Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden napos édesség evéstől...

Minden napos édesség evéstől meszesedhet hamarabb a méhlepény?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyet meg nem hallottam. En tenyleg kivetel nelkul minden nap ettem csokit, nem keveset, nem volt semmi baja a mehlepenynek.
2014. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor megnyugszok.én minden nap nagyon sok édességet eszek de már meg van eléggé érve a lepény.remélem nem emiatt..36 hkm.
2014. okt. 25. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A csokival csak azert kell vigyazni, mert osszemennek tole a ruhaid. XDDD
2014. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D hál isten nem hízok a csokitól :) de remélem tényleg nem gond...rengeteget eszek, de már nem is merek enni.
2014. okt. 25. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Azert vigyazz am, mert ha sokat hizol majd esetleg, az nem jo se neked, se a babanak. En 30 kilot hiztam. Igaz, veszelyeztetett voltam, csak akkor kelhettem fel, ha wc-re vagy furdeni mentem. Igy eszegettem szepen a kis csokikat unalmamban. Aztan a vegere mar levegot sem kaptam, vizes lettem, magas lett a vernyomasom. Mar fel eves a babam, de meg ugyanilyen dagi vagyok. Bar te mar a vegen jarsz, talan meguszod. Bocsi, hogy leirtam, de elkalandoztam es csak gepelek es gepelek... :-)
2014. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
semmi gond:) húú az nem semmi.én eddig 7 kg-t híztam összesen, remélem nem is lesz már sokkal több:)
2014. okt. 25. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan azt nem tudom,hogy a végére mennyire lesz érett a lepényem,de mikor 30 hetesen utoljára nézték akkor még 0 fokban volt érett és hát én igen sok csokit,cukrot,sutékét megettem/megeszek ám:)Szerencsére sokat nem is híztam.

Véleményem szerint a 2őnek nincs köze egymáshoz:)


33 hkm

2014. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már 36 hetes vagy, akkor éppen lehet nagyon érett a lepény szerintem. Vérnyomásod, cukrod rendben van? Mert ha ezek közül valamelyik magas, akkor hamarabb elöregedhet a lepény. Ismerek valakit,akinek egy magas vérnyomást mértek és kapsiból 3-as lett lepénye.
2014. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vérnyomásom mindig alacsony, múlt héten volt 113. Cukrom is a terhelt 6.6 lett.lehet hogy genetika..remélem nem a sok édesség:D de leállok erre a pár hétre.köszönöm mindenkinek , hogy válaszoltatok:)
2014. okt. 26. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!