Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájó égő mell. Volt valakinek...

Fájó égő mell. Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Keddre nem varom :) 2-3 napja eléggé fájnak a melleim ( néha égő érzés van a mellbimbómban) szerintetek mitől van?

Néha alhasi görcseim is vannak.

Volt valakinek hasonló?


2014. okt. 25. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a mellbimbó "égés" volt a tipikus terhes tünetem,ebből tudtam,hogy terhes vagyok,mert a többi hónapban egész másképp volt érzékeny a mellem.

Kívánom ezt neked is!

24 hkm

2014. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem volt meg nekem sem ilyen mas ciklusban szokott fajni de nem igy ...remelem baba :-D

Koszonon hogy irtal

2014. okt. 25. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
mellbimbóban ilyen fura érzés amit írsz csak terhesen volt nekem is :) bár kicsit később jött ez a tünet, de lehet neked ez az első tünet :) reméljük!!!!
2014. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remenykedem enis hogy az mert rettenetesen fajnak :-/
2014. okt. 25. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
szia.megy a drukk :)nekem is a mellbimbóérzékenység volt az első tünet nem várt előtt pár nappal
2014. okt. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom ^^ ma egesz nap ossze vissza gorcsolt a hasam

Rem nen menzesz :-/

2014. okt. 26. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
majd írj sztem baba ;)
2014. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2014. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4 napos kesed utan pozi teszt is volt de meg jott :-/ nodoki szerint terhes lehettem mert vettek vert volt hcg a szervezetemben tobb mint ami egy atlagos nonek van ( jo tudni hogy valamennyi mindig van a szervezetben) igy lehet vetelesem volt mert elegge gorcsoltem de uh-n nincs semmi
2014. nov. 2. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!