Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes kismamák, hogy...

Smallkitty kérdése:

14-15 hetes kismamák, hogy vagytok most, milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Mi ma vagyunk 15 hetesek, hasam fájdogàl többet meg a derekam, vitamint és magnéziumot szedek.

2014. okt. 25. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem múlt még el teljesen a hányinger, viszont már van gyomorégés. Egyébként jól vagyok, csütörtökön voltam 14 hetes.
2014. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A hànyinger még nekem sem múlt el 14 hetesen, de azóta nem volt. Kitartás!
2014. okt. 25. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most már jobban vagyok. Eddig egy szúrós sün voltam, aki feszült, ideges, rosszul alszik, nincs étvàgya és rosszul van a szagoktól. De most egy tünetem van csak, hogy egy nap 32x pisilek... Ma vagyok 14 hetes.
2014. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14+2km. 2.baba. tovabbra is hanyinger, emelyges, du.-ni faradtsag es hatalmas pocak. nem sok idom van magamra a gyerek mellett....amugy minden ok. nekem repulnek a hetek!
2014. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vok. ja es szetrobban a mellem :-(
2014. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, és szuperül érzem magam :) Elmúlt a hányinger teljesen, és már tudok figyelni rá, hogy egészségesen egyek. Mellfeszülés is elmúlt, viszont az éjszakákat nem alszom végig a pisi-szünetek miatt :)
2014. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor talán mindannyiunknàl kicsit kevesebb lett a tünet ;) nálam viszont ez a hasfájàs nem múlik, ma doki megnézte méhszàjat az mondta minden rendben de uh-t nem nézett :( 4d uh-n gondolkodtok, a közeljövőben?
2014. okt. 27. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 15-hetes vagyok.Szőrnyű székrekedésem van,gyakran görcsölök is.

Ti nem szoktatok bele zavarodni hogy mikor hány hetesek vagytok?

Tudom még korai :) de mire megszokom már egy héttel idősebb is vagyok.

2014. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: a 16. hétre már bejelentkeztem 4d uh-ra, mert nagyon kíváncsi vagyok.

A dokim soha nem csinál uh vizsgálatot, ezért úgy voltam vele, hogy akkor megnézzük a kicsit 4d-n. :)

Lányommal később voltam babamozizni, a 25. héten, de nála a doki minden hónapban megnézett ultrahanggal, úgyhogy ott nem volt hiányérzetem.

2014. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!