Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudom elhagyni a...

Miért nem tudom elhagyni a szívhang hallgatót?

Figyelt kérdés
Minden nap meghallgatom,pedig már csak 2,5 hónap van hátra.

2014. okt. 25. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne elhagyni? Nem lesz baja tőle, téged meg megnyugtat :)))
2014. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem orvos mondta h naponta max 3-5 percet hallgassam mert amúgy sztresszeli a babát.



Mondjuk én azt sem értem miért kell mindennap piszkálni ilyenekkel. Miért nem lehet hagyni nyugodtan.

2014. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nekem nem is voltt de figyelmeztetett. Más orvos nem teszi?
2014. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg így gondolod?Mindig félek,hogy zavarom idegesítem vele,nem akarom piszkálni,de olyan jó hallani a kis szívét.Második gyerköc az elsőnél nem használtam szerintem nem is volt ilyen 11 éve.Most se használtam volna ha nem vetélek el kétszer.Ilyenkor büntudatom van hogy hallgatózom.
2014. okt. 25. 22:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem érzed mozogni? Vagy miért? Azért a végén vagy már annyira, hogy érezd, ha mozog. Ha meg nem teszi, akkor alszik, pihen. Ilyenkor felesleges zargatni. Te sem örülnél neki, ha állandóan megzavarnák a pihenésedet. Ahogy gondolom teszi is az állandó mocorgása a picinek, vizelési inger stb.
2014. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Elhiszem h jó hallani meg a vetélés miatt most jobban aggódsz. De már elég nagy mozgolódnia kéne, és ha azt teszi akkor nincs semmi baja. Amúgy nekem azt mondta az orvos h akkor sem kell halálra aggódnom ha reggeltől estig nem érzem mert vége felé már aludhat ilyen sokat. Szted neked se esne jól ha alvás közbe vki rád kötne csak úgy gèpeket. Mondjuk ha azt mondanák h nem zavarja oké lenne, de h mondta az orvos h stresszeli amivel ugye emelkesik a vérnyomása eszembe se jutott hallgatózni. Minden este éreztem h mocorog ennyivel beértem :) igaz nekem nem volt vetélésem, így talán nem is aggódtam annyira, és amúgy sem vagyok az a paramami :)
2014. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig nem érzed mielőtt meghallgatod? ne mindig ahoz nyúlj.. egyél valamit és várj. igyál kv-t,kólát,egyél csokit..
2014. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kb.4-5óra .Terhességi diabom van nem ehetek bármikor csokit meg pláne nem.
2014. okt. 25. 22:29
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Oo hát alszanak ők 10 órát is. Ezzel mindig felkelted, megzavarod. Sose tudja magát kipihenni.
2014. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Tudod, hogy ártasz vele a gyereknek, akkor miért folytatod? Miért nem lehet azt a pici babát békén hagyni, had pihenjen a hasadban, nem szabad egyfolytában zaklatni őket.
2014. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!