Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég tudtam meg, hogy...

Nemrég tudtam meg, hogy megint kisfiút várok. Minden vágyam volt egy kislány, biztos voltam benne, hogy sikerült. Magam alatt vagyok, hogy nekem már sohasem lesz kislányom! Hasonló cipőben járó anyukák mikor és hogyan tudtátok ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Ráadásul én világ életemben az igazi nőcis nő voltam. Arra vártam, vehessem a gyönyörű babaholmikat, csajoskodjunk stb. Most úgy érzem mintha elvettek volna tőlem valamit, szinte bele vagyok betegedve sajnos.Szeretném elfogadni a helyzetet, de nem találom a lelkesedést magamban. Már van egy tökéletes kisfiam.

2014. okt. 26. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
szia . en meg nem vagyok anyuka de most mar te azon nem tehetsz semmit se hogy ujra fiad lesz.. nekem is az a vagyom hogy lany legyen mert en is errol almodok amirol te . De orulj hogy egeszseges lesz mert isten orizz meg hogy egy beteg gyereke legyen az embernek . . Mi is azt mondtuk legyen egeszseges nem szamit hogy lany lesz vagy fiu ! Mi jovoben szeretnenk kisbabat :) Azt tanacsolom neked hogy fogadd el igy ahogy van es legyetek boldogok !
2014. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Van, aki abba betegszik bele, hogy nem lehet gyereke...szörnyű probléma a Tiéd! Talán nem fogod szeretni mert nem kislány? Dehogynem! Majd a 3. baba ;)
2014. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Átudom érezni hogy mit érzel. Én is kislányt szerettem volna 20.héten úgy is mutatta magát 32.héten már nem volt biztos benne a doki egy napon át sírtam aztán már ,azt mondtam nem baj csak egészséges legyen. Pár nappal előbb kellett befeküdnöm a kórházba így meséltek ezt azt a kismamák. Volt egy kismama akinek azt mondták esélytelen hogy életben maradjon a gyermeke ha megszüli( azóta megszületett több műtéte volt a kicsinek) volt akik ikreket várt előbb jöttek a picik sajnos az egyik megis halt.akkor döbbentem rá milyen egy önző ember vagyok hogy a neme volt a lényeg stb.. azóta is bánom azt a viselkedésemet és most 2 hós és örök szerelem igazi kis zsivány fiúcska. Szóval örülj hogy lehet babád és imátkoz hogy egészséges legyen hisz annyi baj történhet.A.
2014. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Én fiús anyuka szerettem volna lenni, és amikor vártam az első gyermekemet nagy örömömre fiam lett. Pár évvel később gondoltam, jó lenne egy kislány is, de fiú lett a második, is. 2 fiú után a férjem mondta, hogy vágjunk bele a 3 -dik baba projektbe, mert 2 fiú után már csak lány lesz.. Kiderült, hogy ikreim lesznek és azok is fiúk lettek. 4 fiú egy rakáson (5 ha a férjemet is veszem) végül is sok örömet hozott. Én mér több gyereket nem akartam, belenyugodtam, hogy fiús anyuka maradok. Nővérem és húgom is lányokat szültek, így a lányos dolgokat kiéltem az unokahúgaimon :)

Hidd el, nagyon jó ha fiúk vannak :) sokkal kevesebb gond van velük :)

2014. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az elsõ fiú lett, mindegy volt. A 2.-nál reméltem lány lesz, fiú lett. Úgy gondoltuk majd a 3. lány lesz. Most vagyok 38 hetes kismama szintén fiú. :-) Mindenki lányt akart, de sejtettem h õ is fiú lesz. Nekem mikor az ultrahangon megmondta a doki h fiú, rögtön àtváltottam fiús gondolatokra. Azòta azzal cseszegetem a fèrjem, h csak fiút tud csinálni. :-) Úgy vagyok vele, h valamièrt ezt adta a sors h 3 fiú anyukája legyek. Én is csajos voltam/vagyok, de bele kell ràzódni. Én hordom õket spotolni, majd nagy magas sportos pasik lesznek, èn meg büszkèn feszítek, h ilyen szèp pasik a fiaim. Annak örülj, h egèszsègesek! Tudom közhelyesen hangzik, de Ez az igazság.
2014. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Szia! Én is most várom a második babánkat,az első egy csodás kisfiú,5 éves.A babóra mondták először,hogy kisfiú,most meg azt,hogy talán inkább lány.Én is kislányt szerettem volna mindig,most vagyok ötödjére terhes,az első három babával elvetéltem és azt mondom,mindegy mi lesz csak legyen egészséges.Jó dolog fiús anyukának lenni!Átérzem ami veled van! De én is pont most írtam egy kérdést előtted,hogy belekönyökölt a hasamba a kisfiam...aggódok...és már nem a neme miatt...de érzem,hogy mocorog,talán nem lesz baj.Holnap azért felhívom a dokimat.Lányért imádkoztam én is,de most csak azért,hogy minden rendben legyen!!!Boldog babavárást neked!!!
2014. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én mindig fiút szeretem volna 12hetes voltam mikor Kiderült az első terheségem akkor abban a pillanatban azt éreztem kisfiú azt mikor meg tudtuk,hogy kislány sírva jöttem ki az orvostól.Akkor nagy nehezen bele törödtem,hogy kislány és ugy voltam vele majd a második és mikor másodszor is terhes lettem a jelek szerint a rokonok azt mondták kisfiú és ezt be beszéltem magamnak és ott is Kiderült kislány akkor azt mondtam nekem Sosem lesz fiam így nem merünk a harmadiknak neki állni.Pedig én fiús természetű vagyok!Bele kellet törödnőm a ténybe de legalább egészségesek és semmi baj nincs velük!Mi 4en vagyunk testvérek de 3lány 1fiú anyukámék is 4en voltak testvérek de ott 3fiú 1lány.Légy boldog és büszke arra,hogy lehet babád és egészséges!
2014. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szía

Ugyan at érezni sajnos nem tudom de!..

Unokanoveremnek 4 gyereke van. Abból az első 3 fiú. Mikor terhes lett a 4.-el a férje "ra kényszerítette', hogy vezesse el mert 3 helyen dolgozik és nem lehet 4.

Fogamzásgátló mellett lett terhes újra az 5.-el. Érezte, hogy ez most máseés megtartotta. A 13.heten 4d-en oromhir, kislány lesz. Már 2 éves :)

32hkm

2014. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Cseréld el valakivel, aki a lányának nem örül.
2014. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Első terhesség, a páromnak poén szinten kikötöttem, hogy csak fiú lehet, barna szemmel és hajjal..stimmel, csak lány :) Aztán másodjára megint megpróbáltam, de ő is lány...... Hát kb rettegek, hogy mi lesz velem. Két nő amúgy is elég érdekes, de ha testvérek, inkább bele se gondolok..én cserélnék veled :) (Bár imádom a csajaim!)
2014. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!