Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen pozitív lett a...

23 hetesen pozitív lett a vizelet fehérje eredményem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet van egy kis gyulladás a szervezetedben.Nagyon magas lett az eredmény?

Kicsit igyál több folyadékot,azzal ki lehet pucolni a szervezetedet a gyulladástól!

De hívd fel a védőnődet,majd ő megmondja pontosan mi lehet a probléma.

2014. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már beszéltem vele! Csak először nem sikerült őt elérni ezért írtam ki a kérdést. Folyásom van és ezért volt pozitív a fehérje!

Azért köszi a választ!

2014. okt. 27. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Nem kell vele elmenned orvoshoz?Lehet vmi kis fertőzés,amit ki kell(ene) kezelni.
2014. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod rendben van? Nem vizesedsz? Mondjuk ez azért korai.


Ismételd meg a vizeletvizsgálatot. Mosd le magad alul pisilés előtt közvetlenül jó alaposan, én úgy jártam, hogy fertőzést állapítottak meg,mert belemosódott a pisibe valami alulról. Az ismételt vizsgálat már - volt, lemosás után. Elvileg lemosva kellene pisilni, úgy, hogy egy kicsit pisilsz a wc-be, és csak aztán ereszted a kémcsőbe. A folyás pisibe kerülését pedig úgy kerülheted el, ha a hüvelyedbe pisi előtt beraksz egy vatta vagy gézbucit. Így vették le nekem a kórházban a pisit.

2014. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kell megismételni. Vérnyomásom rendben, nem vizesedek. Azt mondták hogy az aszódiféle kúpot próbáljam ki. Az a gond hogy jelenleg külföldön vagyok, hétvégén tudom csak kihozatni. Remélem ez a pár nap már nem lesz gond. Vércukor terhelésre mentem, és mivel az sztkban voltam pisilni így ott nem igazán tudtam közvetlen előtte se megmosakodni, se középső vizelettel próbálkozni. Bízom benne hogy nem lesz gond. Amúgy se nem viszket, se nem éget, egyszerűen van ez a folyás. Az első két terhességnél is volt, de akkor nem volt gond a fehérjével. Bízom benne most se lesz!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 27. 17:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Ti amúgy hallottatok már erről a kúpról? Mert neten hiába keresek rá, nem találok ilyet!
2014. okt. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!