Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok? A...

Lehet hogy terhes vagyok? A barátommal megszakításos nemi életet élünk nem használunk gumit se gyógyszert de már tervben van a gyógyszer.

Figyelt kérdés
Félek hogy talán terhes lehetek. Van hogy este rosszul vagyok ez hányingert jelent viszont van más oka is mivel egész nap nem volt időm enni. A menszeszemnek most kell majd meg jönnie ezen kívül nem nagyon van székletem mondjuk ez nálam megszokott sajnos. Néha fáj a hasam is. Tudom nem kellene félnem ha rendesen védekeznénk. Csak kíváncsi lennék mások véleményére is. Szerintetek van okom agódni?Köszönöm a normális válaszokat előre is.

2014. okt. 28. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van okod aggódni. A megszakítás NEM védekezés. Tesztelj a nemvárt napján és kiderül.
2014. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetsz terhes, hisz a pearl index 35. 100-ból nem nehéz benne lenni a 35-ben. Van okod aggódni, igen.
2014. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
van okod aggódni. 100-ből 36 nő esik így teherbe évente, szóval jók az esélyeid.
2014. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van esély,hogy terhes vagy.
2014. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódnék a helyedben. Csinálnék tesztet a mensihez közeledve, vagy utáni nap reggelén, ha nem jött meg.
2014. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
En is ugy lettem terhes.Nekem Mar fel volt iratva a fogamzasgatlo tablette,vartam a kovetkezo ciklust,hogy el tudjam kezdeni szedni.Aztan csak kesett es kesett,nekem mindig kesett,eloszor nem gondoltam babara,aztan vettunk egy tesztet,mondanom sem kell pozitiv lett.Most ot honapos a kisfiam.:)Nem tervezett baba volt,de nagyon szeretem,o a mindenem.:)
2014. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítás mellett bármi lehet, sokan esnek teherbe e mellett. (Én ugyan nem tartozom közéjük, de mi csak akkor használtuk ezt a módszert, ha nem lett volna gond, hogy jön a baba.) Ha már késik a menstruációd, csinálj tesztet, hogy biztosat tudjál. (Vagy tesztelhetsz már azon a napon is, amikor meg kéne jönnie.)
2014. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Ti egyáltalán nem védekeztek, a megszakítás nem védekezés.

Százból nyolcvan nő esik teherbe így egy évben.


Jó babavárást :)

2014. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Futás abortuszra! Gratulálok az okosságodhoz!
2014. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Én sohasem lettem terhes amikor így védekeztünk. De ha gáz a terhesség miért nem védekeztek rendesen?
2014. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!