Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek minden rendben?...

Szerintetek minden rendben? Vagy méhen kívüli és ezért vagyok ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Egy hete elmaradt a menstruációm, halvány pozitívat teszteltem. Azóta erősödik, ma már olyan erős , mint a kontrollcsík. Ha eseménytől nézzük, ma 24 napos. Iszonyat rosszul vagyok,leszakad a derekam, úgy érzem, mintha egekben lenne a várnyomásom (pedig mértem rendben van), szédelgek, semmi sem jó. Félek, hogy nincs minden rendben.
2014. okt. 28. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek teljesen természetes - bár igen kellemetlen - terhestünetek is, én szédültem, szívdobogásom volt, álomkóros voltam, és a hasamból lefelé kiinduló szaggató fájdalom a combomig sugárzott. Viszont ha bármilyen rossz érzésed van, mivel már öt hetes vagy, elmehetsz dokihoz, hiszen ilyenkor már gyakran látszik a petezsák, ő meg tudja neked mondani, hogy méhen belül van - e.
2014. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz, mert egy kismama, ha jól van azért aggódik, ha meg rosszul, akkor azért.

Szerintem, ha nagyon ramatyul vagy, akkor menj el dokihoz, hogy megnézzen és megnyugtasson.

Én első terhességemmel remekül voltam, tünetmentesen, második terhességemmel meg teljesen rosszul. De igazából ez nem jelentett semmit.

2014. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még 5 hetes. Nagyon rövidek a ciklusaim. Menstruációtól nézve 4 hetes +4 napos vagyok.
2014. okt. 28. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mind "normális" tünet, de gondolom úgyis esedékes lesz a doki, ha még nem voltál, ő majd megnyugtat és elmondja, hogy milyen tünetek fordulhatnak elő és mikor van baj.
2014. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok,szép babavárást neked. Mit nem adnék most én is ilyen tünetekért. Ne aggódj! Ezek természetesek.Ki hogy viseli. Még 2 terhesség sem egyforma. A lányomnál végig hánytam a 9 hónapot,nagyon kikészültem. A fiamat ,,észre sem vettem,,. :)
2014. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért vagy rosszul, mert meglódultak a hormonjaid, ezt igazolja az egyre erősebb tesztcsík is. A méhen kívüli terhesség ilyen korán még nem jár tünetekkel, illetve csak ugyanolyanokkal, mint a normális terhesség. Ettől persze még minden lehetséges és mindennek az ellenkezője is: a terhesség már csak ilyen...:) Ne idegeskedj, majd az orvos úgyis megmondja a hathetes uh alapján.
2014. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!