Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártok a babának a napi 1-2...

Ártok a babának a napi 1-2 kávéval?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél végig brutál szorulásos voltam. Egyedül az aszaltszilva segített, de a végefelé már napi fél-egy zacskóval meg kellett ennem, hogy hasson. Gondolhatjátok, hogy azóta sem tudok ránézni az aszalt szilvára.


Most még csak 9 hetes vagyok, de megint nagyon szorulásos. Amikor nem voltam terhes, a kávé segített megindítani az emésztése, napi egy-két közepesen erős kávé.


Most leredukáltam napi 1-re, de hát nem egy cappuccino jellegű kávé, hanem erős.


Ártok ezzel a babának? Vagy esetleg a koffeintól szegény hiperaktív lesz majd?



2014. okt. 29. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 nem sok! Nem ártassz vele!
2014. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
NYugodtan idd, nem lesz gond! Boldog babavárást!
2014. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

én 3-5hónapos koromig napi 1-t ittam,2dl tej, alja minimális kv.

Most 1-2 naponta szoktam inni kv-t még mindig :)

32hkm

2014. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak ha magas a vérnyomásod. De ha nem, akkor nyugodtan :) én is iszom
2014. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is iszom.azzal kezdem szinte a napomat.szerintem tobbet artassz aval ha erolkodnod kell.
2014. okt. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!