Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Praxis rendelőben milyen a 4D...

Praxis rendelőben milyen a 4D babamozi?

Figyelt kérdés
Győrfi Mátyáshoz szeretnék menni 4D ultrahangra. Olvastam, hogy nem adnak leletet. De előtte 2Dvel átnézi a babát vagy egyáltalán nem? Mérés, súlybecslés van-e? Kell külön fizetni, ha pendrive-re szeretném íratni a felvételt vagy ez benne van az árban?

2014. okt. 30. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak az árak.

Ezen az oldalon nem láttam kiírva,de általában észrevételeim szerint,ha valaki genetikai szűrést is kér,akkor az átlagba 2 ezer forinttal szokott drágább lenni.Ha csak babamozit kér valaki,akkor csak csinálnak felvételeket a babáról és ennyi.Nem néznek semmi mást.Én a Hepinet cégnél voltam,róluk tudnék mesélni,hogy mi hogy történik,de őt nem ismerem.

2014. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi voltunk, s nagyon rossz tapasztalatom van :(

20 perc alatt lezavarta az egészet, igaz leletet kaptunk, de ígért képet nem. A felvételt MEGVEHETTÜK, amin kb. semmi nem látszik...futószalag az egész :(


Ha JÓ, barátságos helyre szeretnél menni és nagyon jó szívvel ajánlom a 4D Genesis Uh-t!

Min. 1 órás vizsgálat, kedvesek, hozzáértőek, mindent lemérnek, magyaráznak, leletek, felvételt, képet kapsz!

Ha nem úgy fordult a baba, hogy látszódjon akkor kicsit sétálhatsz, nem kapnak a szívükhöz és nem

mondják azt, hogy PECH-ed van.


Én 3 babával voltam, többször is, csodás képek születtek :)


Itt 38 hetes a kisfiam :)

[link]

2014. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Te mikor voltál? És ez 4D volt, nem pedig rendes ultrahang vizsgálat? Azt hittem, jó hely:(

2014. okt. 30. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

2D- és 4D is csinálnak.

Először megnézik sima uh-val,lemérik, súlyt becsülnek, agykamrák, szív, belek, ujjakat számolnak :) talpacskát lemérik. Után meg jön a babamozi :)

2007-től szinte folyamatosan jártunk a Genesisbe :)

Barna Csillához kérj időpontot ;)

2014. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!