Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabán a kórházban hol...

Békéscsabán a kórházban hol csinálják a 12 hetes ultrahangot? Teli hólyaggal kell menni vagy kell pisilni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy békéscsabán hol csinálják viszont mindenképp pisilj előtte mert különben nem lát majd a teli holyagtol semmit!
2014. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Régi épület 1. emelet röntgen. Talán 126. ajtó. De ha az elsőn lekanyarodsz jobbra ott egyenesen, meg is találod.
2014. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ott a mammográfia mellett? Első emelet?
2014. okt. 30. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a mammográfia mellett, az első emeleten. Nekem is a 126-os ajtó rémlik.
2014. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A dokim nem mondta a védőnőm meg nem tudta.

Akkor pisilni kell előtte?


És mennyi idő a vizsgálat? Hosszabb mint egy sima Uh?

2014. okt. 30. 14:00
 6/7 anonim válasza:
Kb 10-15 perc alapos vizsgálat. Dr.Róna István csinálja. Nekem nem is jutott eszembe, hogy pisiljek előtte. De már olyan nagy a babó, hogy szerintem nem lényeges.
2014. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szuper az ultrahangos gép. Én csodáltam. :) képet szerettem volna, de nem kaptunk. Azt mondta a doki, hogy itt nincs rá lehetőség. Férjem jött be velem, az sem volt probléma.
2014. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!