Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bébihordozóba pakoljam a...

A bébihordozóba pakoljam a hazahozós ruhát?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok,nem tudom eldönteni ,hogy csak a bébihordozóba pakoljam be a hazahozós ruháját a babának és úgy adjam be ,vagy külön a hordozót + egy táskát amibe a ruhája van? Illetve ,be legyen patentolva a rugi stb...vagy csak úgy rakjam be ,hogy már tudják öltöztetni rögtön?
2014. okt. 30. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem értem. Hova adod be a hordozót??



Nálunk úgy van h apa hozza a hazamenetelkor reggel a ruhát hordozót, anyuka meg megy a picivel a gyerekorvoshoz ott van amikor megvizsgálják h hazamehet e, ott a csecsemősök felöltöztetik a hazamenős ruciba,vissza a szobába és belerakni a hordozóba. És mehetünk is.

2014. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az általam megismert kórházakban egy kis bevásárlókocsi-szerűségben lehetett tologatni a babákat a szoba és a csecsemősosztály között. Ebbe lehetett betenni a baba mellé mindig a ruhát is (mindegy, hogyan hajtogatva), és ugyanígy a hazamenetelkor is. A bébihordozót vagy bármilyen táskát nem kellett és nem is lehetett leadni.
2014. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy eleve a kórházban saját ruhát kellett adni a babákra , tehát nálam eleve volt egy babacuccos táska, ebben benne volt már az is, amit a hazajövetelre szántunk. Aznap mikor hazajöttünk, reggel a férjem korán jött és hozta a babahordozót, a gyerekorvos megnézte a gyereket, visszamentünk a szobánkba és én öltöztettem át a hazajövős ruhába. Beletettük a hordozóba és jöttünk. Se a hordozót se a babaruhákat nem kellett odaadni senkinek.
2014. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden legyen patentolva, úgy szépen össze lehet hajtani.

Én bepakoltam egy új táskába és azt betettem a hordozóba, így apa csak fogta és hozta a csomagot.

A hordozó a szobában maradt, a csecsemős elvitte a csomagot a babával együtt és felöltöztette, majd kézben visszahozta és együtt tettük a hordozóba, aztán kivitte a folyosóra az apukának.

2014. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en nem adtam ki a kezembol az otthoni ruhankat, vegig az en taskamban volt, nalunk ugyanis adtak korhazi ruhat ra es emiatt nem akartam.hogy az enyem.is a korhazi koze keveredjen es eltunjon. tehat ott lapult a cucca es mikor mentunk haza atoltoztettem es visszaadtam ami epp rajta volt korhazi cucc. a hordozot nem ertem hova akarod adni, ahhoz semmi koze a korhaznak, a ferjed majd behozza mikor mentek haza es beleteszitek.
2014. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hordozóba raktam a ruhákat és úgy adtam be.
2014. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

BP. 2. női klinika

Itt semmit nem kellett beadni sehová.

hazamenetel napján, apuka behozta amit én összekészítettem.

Orvosi vizsgálat után, maikor már nálunk volt a záró, felöltöztettem, visszaadtam a kórházit (nem lehetettek a picik saját ruhában) be a hordózóba és csókolom, hazamentünk :)


Mindenhol mások a szokások, kérdezd meg a kórházban (vagy aki szült már ott) hogy ott mi a szokás

2014. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!