Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A stressz milyen hatassal van...

A stressz milyen hatassal van a magzatra?

Figyelt kérdés

Hetfotol pentekig 12orazom. Es eleg stresszes a munkahelyem. Emberekkel vagyok korulveve..

Es mindennek a tetejeben most allati feszult is vagyok es hamar ugrok mindenre. Ha nem tudok valtoztatni mitol tartsak a leginkabb?


2014. okt. 30. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben koraszülés,súlyfejlődésben visszamarad a baba. Menjél el táppénzre.
2014. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom szerint semmilyen hatással sincs a stressz. Max az anya vérnyomását emelheti. Emiatt nem lesz beteg a mama. Ha káros anyaggal nem találkozol, csak hülyékkel, jó eséllyel semmi baja nem lesz. De ha ennyire utálod, miért nem maradsz otthon inkább?
2014. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg csak ket napja tudom h babank lesz. :) Jovohet szerdara kaptam idopontot dokihoz. Utana jelentem be a fonokomnek a nagy hirt. Egyenlore csak jar az agyam..
2014. okt. 30. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem alatt végig stresszes voltam, mert a férjem rákos volt. A szülés után 6 héttel meg halt. Semmi baja nem lett a gyerekemnek.
2014. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

esetleg rontja a lepény keringését, mint ahogy a te egész vérkeringésedre hatással van, és kevesebb tápanyag szívódik fel a beleidben, (ez terhesség nélkül is mellékhatása a stressznek) így igazából olyan, mintha nem ennél rendesen.

Nagy baja nem hiszem hogy lesz, max nem lesz tonnabébi

2014. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21 hetes voltam, mikor a 19 hónapos fiam agyhártyagyulladást kapott. Majdnem elvesztettük... Egy hónap kórház, ebből két hét az intenzíven, 6 nap lélegeztetőgép. A terhesség miatt az intenzív osztályra nem mehettem be, nem látogathattam. Közben engem is befektettek, félő volt, hogy a magzat is beteg. Az is benne volt a pakliban, hogy kihordom végig és akkor derül ki, hogy baj van: nem éli túl a szülést, vagy vele is mehetünk az intenzívre.Szóval miután a kisfiam. meggyógyult. (hál'istennek maradéktalanul) a terhesség hátralevő részét ezzel a tudattal csináltam végig, közben gyógyítgattam a kisfiam lelkivilágát... Azt hiszem ez épp elég stressz egy kismamának!

Kislányom köszöni szépen, jól van. Makk egészséges, kiegyensúlyozott, holnapután lesz öthónapos.

2014. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!