Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek a tünetek...

Mit jelentenek ezek a tünetek 36 +5 hetesen?

Figyelt kérdés
Állandóan aludnék, és ma ilyen egész hasra kiterjedő enyhe fájdalmam volt, bélgörcs szerű fájdalommal de elmúlt.alhasi görcseim is vannak ilyen menzesz szerű.étvágyam nem sok van , mintha émelyegne a hasam.enni nem nagyon tudok emiatt.. nem bánnám ha jövő héten kibújna..valakinek kezdődött így a szülés?
2014. okt. 30. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az állandó aluszékonyság normális. Fáradt vagy. Az enyhe fájdalmak akár jóslók is lehetnek.

Nekem eddig egész végig megvoltak ezek a tünetek a gyenge fájdalmat kivéve, de még megpakolva jópár tünettel.

Én se bánnám, ha nem jutnék el a 40. hétig:D

Könnyű szülést!

32+2hkm

2014. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, igyekszünk:D neked is könnyű szülést ha eljön az ideje:)
2014. okt. 30. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem én is folyton aludnék,csak az a gond,hogy nem tudok :/

Nekem is vannak hasi fájdalmaim,bélgörcs féle,menzesz szerű görcseim hál istennek nagyon ritkán vannak.. Ami nekem új az az,hogy a derekam,a hátam szokott fájni elég erőteljesen.

Akkor is ha fekszem egyik percben semmi bajom, a másikban meg leszakad.. Valamelyik nap nagyon fájt,vettem egy forró zuhanyt és teljesen elmúlt.. Nem tudom mi lehetett..

Enni én sem tudok sokat és van,hogy ha mégis eszek evés közbe megy el az étvágyam..:(

És én sem bánnám ha nem vinném végig a 40. hetet...:)

33+5hkm

2014. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok.ez már tényleg a vég:( :) nekem még a vérnyomásom is alacsony , így reggelente szeretek szédelegni:D kitartást nincs sok vissza! ha megszültetek írjatok:)
2014. okt. 31. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!