Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hanyadik héttől voltatok...

Ti hanyadik héttől voltatok rosszul? Terhesség tünetei mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés
és ha az első terhességgel semmi bajom sem volt (nem hánytam, nem szédültem stb) akkor ezzel sem fogok rosszul lenni??
2014. okt. 31. 04:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb. a 6. héttől voltam rosszul, addig azt hittem, hogy nálam nem fognak jelentkezni a tünetek... pedig volt itt minden, szédülés, émelygés, hányás, kb. 7 hónapos terhes voltam, amikor elmúltak a rosszullétek.

Lehet, hogy a 2. terhességed is tünetmentes lesz, anyósom pl. mindkét terhességénél jól volt.

2014. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két nappal azután hogy elmaradt a menzim már szédültem! Nagyon nagyon rosszul a 5-8. héten voltam, alig éltem, de most 11 hetes multam és a rossyullétek is kezdenek már szűnni! Boldog babvárást!
2014. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyik terhességemnél sem voltam rosszul :-)

max a végén volt 1x-1x mikor vissza jött a gyomorsav

de ennyi

2014. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát általában az első és második terhességek hasonlóak. Hallani kivételes eseteket, ahol az első terhességnél nem hányt anyuka a másodiknál meg igen, de ez inkább ritka.

Én a 6. héttől már rosszul voltam mindkét terhességemnél. Nem hánytam, csak émelyegtem szinte egész nap + szédülések.

2014. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap töltöttem be a 6. hetet.

1 hete kezdődött a gyomorégés. 4-5 hetesen szurkált a méhem és mindjárt megjön érzés.

Ezen kívül szédülök, és alig tudok enni, mert mindentől megundorodok. Most a kedvenc banán levem sem megy le. :( Csak spagettit tudok enni meg vajkrémes-mézes zsemlét.

2014. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 7. héttől voltam nagyon fáradt, és a hányinger a 9-11. hétig volt rossz - utána minden elmúlt, most 16 hetesen újra nagyon jól érzem magam.
2014. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5.héten kezdődött a hányinger, hányás, émelygés, szédülés. Csak sósat tudtam enni. 9.hétre elmúlt.
2014. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-9. hétig ájulásszerű fáradtság, rettenetes émelygéssel és puffadással. Reggel és este csak citromos vizet tudtam inni, délben azt ettem, amitől a legkevésbé undorodtam.

A kávé egyáltalán nem megy, bár mostanában néha eszembe jut.

14+3 km

2014. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most vagyok 7 hét +5 napos. Előző héten 4 napig hánytam,és fájt a fejem. Most már csak a gyomrom ég. Naponta kicsit jobb lett a helyzet. De a hányinger, gyomorégés megvan még. Előző két terhességemnél kb 6. héttől a 12. hétig nagyon rosszul voltam és utána a 30 héttől a szülésig szenvedtem. ülve aludtam, mert annyira jött fel a gyomorsav.
2014. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére eddig nem voltam rosszul (26.héten járok). A vélt fogantatástól azonnal sejtettem, hogy összejött a baba. Az egyébként bújós cicám, aki korábban órákat szunyókált az ölemben, egyik napról a másikra nem engedte, hogy megfogjam. Nem sikerült tartanom az addigi étrendemet, folyton éhes voltam, a szakdolgozatomhoz gyűjtöttem volna anyagot, ha felfogtam volna, mit olvasok, teljesen szétszórt lettem a munkahelyemen, fájdogált a fejem (ez korábban nem volt jellemző), normális esetben a menzesz előtt pár nappal már szoktam érezni enyhe görcsöket, amik ezesetben nem jelentkeztek. Amikor meg kellett volna jönnie, arra ébredtem, hogy mingyárt felrobbannak a melleim. Még akkor reggel pozitívat teszteltem.
2014. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!