Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elso UH-on hallhatom a...

Az elso UH-on hallhatom a pici szivet?

Figyelt kérdés
Kalkulator szerint hat hetes terhes vagyok. Egyaltalan vegez UH-os vizsgalatot eloszor? Vagy csak kezzel vizsgal?
2014. okt. 31. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál és most a kistesónál is hüvelyi uh volt.
2014. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kézzel és uh-val is néz (ilyen kis terhességnél hüvelyit szoktak használni, a hasival nem látszik olyan jól). A szívhang valamikor a 6. héten szokott megjelenni, de ha még nem lesz, akkor sem kell megijedni. Jó eséllyel lesz, igen.
2014. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csinált uh-t valószínű, de én csak 12 hetes genetikán hallottam először.a legszebb hang a világon:)
2014. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a doki ilyenkor még hüvelyit csinált. 6 hetesen nekem illetve a babomnak nem volt szívhangja.

8 hetesen mentem legközelebb akkor már volt szívhang,hüvelyi UH-ot csinált,hallani nem hallottam a szívét csak láttam ahogyan kalimpál:)

12 hetes Uh-on hallottam először:) akkor hasi Uh-ot csináltak, ez a Down-kór szűrésen volt!

Üdv 33+5hkm

2014. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!