Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is futott már nagy hassal...

Más is futott már nagy hassal a busz után? Nem lett baja?

Figyelt kérdés
Az előbb futottam a busz után és befájdult a pocakom főleg az alhasam.30hkm

2014. okt. 31. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem futok busz után, se terhesen, se amúgy. De futni futottam már jégeső elől terhesen, nekem is megkeményedett, de nem lett gond.
2014. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki írt dátum előtt egy héttel futottam a busz után. Semmi baj nem történt.
2014. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a lányom után futottam nagy hassal, egészéges fiam született :)
2014. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egy busz megy reggelente a marha messze lévő munkahelyemre. A 32. hétig dolgoztam, és többször is előfordult, hogy későn indultam, és futnom kellett a busz után. Szerencsére semmi baj nem lett. :) A kisfiam a 40. héten született, minden oké, itt gügyög mellettem éppen.

Ne aggódj, de azért nem árt az óvatosság, nagyon megterhelni sem jó magadat már ilyenkor.

2014. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is futottam busz miatt, de nem esett jól tehát pár méter után megálltam, inkább késem le, megyek a következővel (vagy haza) minthogy baj legyen, kimegy a bokád elesel...stb...
2014. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!