Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek ugye még csak kis izomrán...

Ezek ugye még csak kis izomrángások? 11 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Most múltam el pont 11 hetes.. Tegnap este és most is érzek ilyen kis izomösszehúzódás szerű valamiket pont ahol a baba van :) Ez még nem lehet a baba, ugye? Első baba! Mert ahogy én olvastam még arra is legyinteni szoktak ha valaki 12 hetesen érezni véli.. Van egy kis zsírpárnám de ha megtapogatom lent a hasam akkor duzzadtabb már.
2014. okt. 31. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a 3. babámat 12 hetesen éreztem meg először,nekem nem kis-hanem nagy zsírpárnám van,és marhára mindegy mekkora,max. a külvilág számára később mutatja be magát,de Te bent ugyan úgy érzed. Első babások nem igen szokták tudni mi van,mit éreznek,és a nagykönyv szerint élik meg a dolgokat,és 20-22 hetesen érzik először a babát. Az is sokat számít hol tapadt meg a pöttöm,hol helyezkedik el a lepényed stb..... annyi a véleményem,ha nem is napi szinten,de 2-3 naponta ismétlődik a dolog,és egyre ,,erőteljesebbnek,, érzed,akkor bizony a babád dolgozik odabent. ;)
2014. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első babámat várom, most vagyok 20 hetes. 17 héten éreztem előszőr a babát, előtte semmi ráutaló nem volt. Valószínű a zsalagok és a méhed növekedését, nyúlását érzed még.
2014. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!