Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha kimarad 3 db Utrogestan?

Baj ha kimarad 3 db Utrogestan?

Figyelt kérdés

napi 3x 1 Utrogesztan hüvelykapszulát használok. ma reggelre még volt. nem hozták meg a gyógyszertárba. így csak holnap délelőtt kapok újra.

megelőzésképp kaptam a korábbi vetélés miatt.

most nem volt semmi panaszom...

köszönöm



2014. okt. 31. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mielőbb pótold majd! Ezt fokozatosan szabad csak leépíteni, nem véletlenül.
2014. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, annyira nem jó, mert ezzel jó magasan tartottad a progeszteron szinted és most hirtelen leesik. nekem a doki azt mondta, hogy ha kihagyom egy napig lehet vérzés is, de akkor ne ijedjek mert az emiatt van. De nekem barnázásom volt azért kaptam, nyilván megelőzésképpen más a helyzet, de én inkább elmennék másik patikába.
2014. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem ma este hozzájutok!!!

így csak 1 maradna ki. gyógyszertárba már kedden megrendeltem.amikor odatelefonáltam,h megjött e,akkor közölték,nem. és be is zárt.ezért a receptért sem tudtam elmenni. nem sok esélyem van,konkrétan semmi,h recept nélkül megkapjam bárhol :( de talán van aki ki tud segíteni a bajból!!!

2014. okt. 31. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szolnoki vagyok, ha tudnék segíteni...

Egy jó tanács: legközelebb hamarabb menj el kiváltani a receptet, hogy bele tudj kalkulálni ilyen eseteket is.

2014. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma reggelig volt. ezért rendeltem meg kedden....

tegnap nem volt kocsim , nem tudtam elmenni érte. gondoltam majd ma.....

2014. okt. 31. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de valahol tényleg fel kellene hajtanod, főleg, ha nem az ügyeletes gyógyszertár az, amiben rendelted, mert holnap szünnap.

Nálunk múlt héten kellett sürgősen gyógyszer, a gyógyszertáros végigtelefonálta a környéket, hogy hol van raktáron. (30 km-t kellett utazni érte) Mielőtt valaki megjegyezné, hogy miért nem gondoltunk előbb a kiváltásra: kórházból hazatérő betegnek volt, és nem írták fel előbb, csak kiengedéskor, szerdán du.

2014. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy hány mg-osat szedtél (200 v 100), hányadik héten (korai terhességnél a legfontosabb) és mennyire ajánlotta a doki, illetve mi miatt (korábban többször vetéltél már vagy csak simán biztonság kedvéért írta fel.

Én pl napi 2x200at szedek, de most mondta a dokim, hogy elhagyhatom mert minden rendben. De aztán megbeszéltük, hogy 1x100-at azért még szedni fogok egy darabig, a biztonság kedvéért. Ha kimarad 1 szem, akkor sem lesz semmi baj.


Szóval ezek függvényében én valahonnan azért igyekeznék előkeríteni, ha tényleg veszélyeztetett lennék.

2014. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szereztem és be is vettem!

készlethiány van a hüvelykapszulából!!!!!!!!!!!!

csak a gyógyszert kaptam meg. 2x 1 et kell szednem. rettegek,ne legyek szarul tőle!!!!

100mg-os volt a hüvelykapszula és ez is 100mg os.

5 hetes múltam. második terhességem ment el. de akkor már a teszteléseknél tudtam,h nincs rendben valami. nem erősödött a tesztem, állandóan görcsölt a hasam. következő terhsségnél már egyből kaptam az utrót. most ismét babát várok, dokimmal beszéltem, azt mondta kedjem el most is megelőzésképp.

de a kokim elment innen és tegnap kaptam egy másik orvos telefonszámát. ma felhívtam,elmondtam neki mindent. azt mondta,elég a napi 1 aztán kijavította magát,h szedjek 2x1 et...

2014. okt. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!