Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehetek terhes, ugye?

Nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés
Ha a 8. és 12. héten is negatív tesztjeim voltak, valamint a menstruációm is megvolt, szövetdarabokkal, csak rövidebb ideig tartott és kevesebb volt, mint lenni szokott, akkor nem lehet terhesség, ugye? Tüneteim nincsenek, de az alhasam fura, mintha puffadtabb és nagyobb lenne, mint szokott. Székrekedésem is van. Légyszi normális válaszokat írjatok, mostanában elég labilis vagyok idegileg és eléggé meg vagyok ijedve. Ilyenkor már tapintható lenne a méh? Hihetek a negatív teszteknek?

2014. nov. 2. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Ha a 8. és 12. héten is negatív tesztjeim voltak, valamint a menstruációm is megvolt, szövetdarabokkal" ezt a részt nem értem. Milyen 8? és 12? hét? Vagy mi az h szövetdarabokkal volt a menstruációd?


De amúgy ha van menzeszed és negatív a teszted szerintem nem vagy terhes.

2014. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, már 12 hetes lennél, tehát azóta nem jött meg?? Nem valószínű, hogy terhes vagy, de lehet komolyabb probléma is a háttérben. Nem normális, ha valaki ennyi ideig nem menstruál, és nem áll fenn terhesség. Minél előbb fordulj orvoshoz!!
2014. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ha terhes lennék, akkor a 8. és 12. hétben csináltam a teszteket. A szövetdarabot pedig a levált nyálkahártyára értettem, többen is láttam, hogy így írták itt.
2014. nov. 2. 17:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Milyen 8. és 12. hét?

Milyen szövetdarabok??

2014. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Menstruáltam, csak rövidebb ideig tartott és kevesebb volt, mint szokott. Csak olvastam, hogy sokan menstruálnak a terhesség alatt is.
2014. nov. 2. 17:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha terhes vagyok, akkor 13 hetes lennék. Negatív tesztjeim voltak 1 és 5 hete. A szövetdarabokat a levált nyálkahártyára értettem, mert sokan így írták.
2014. nov. 2. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Értem szóval csinált egy hete is és 5 héttel ezelőtt is tesztet ugye?

Azóta volt menzeszed is?

MErt ha igen akkor nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennél.

De azért, hogy megnyugodj menj el nőgyógyászatra és mindenre fény derül.

2014. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A menzeszemnek másfél hét múlva kellene megjönnie. A méhemet ekkora a védőnő ki tudná már tapintani?
2014. nov. 2. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Védőnő addig nem foglalkozik veled amíg nem vagy terhes, ls a terhességet sem a védőnő állapítja meg, hanem a nőgyógyász. Ha fiatal a terhesség ha több hetes is már, akkor is elküld uh-ra, az alapján állapítják meg a terhességet.
2014. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha negativat teszteltél, menstrualtal, akkor megis hogyan lehetnel terhes? Es mit akarsz a vedonotol?
2014. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!