Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bugyis kérdés, másnak is volt...

Bugyis kérdés, másnak is volt ilyen koraterhesség elején?

Figyelt kérdés
Még tesztet nem csináltam,megvárom a mensi első napját ami hatodika.Azt vettem észre,hogy valamivel több mint egy hete,több folyásom van ami színtelen,de ha megszárad kifehéredik mint a mész:)nincs szaga és csak fefér,de az átlagosnál több.Volt valakinek koratarhesség jele?
2014. nov. 4. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen nekem ilyen még mindig. 10.hetet töltöm a héten. Használj tisztasági betétet én csak úgy bírom.

Először Naturella illatosított tisztaságit vettem de attól elkezdtem viszketni mihelyst bele folyt a folyás szóval lecseréltem illat mentesre és vastagabbra.

2014. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen nálam is kb a 15.hétig
2014. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Margit84 ***** válasza:
Hogy annyira az elején amikor még nem tudtam volt-e arra sajnos nem emlékszem. De azóta hogy tudom, biztos, hogy van, sokkal több is mint előtte. Az orvos szerint teljesen normális a mennyisége.
2014. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött és még azóta is tart, most vagyok a 17.héten. Majd írj, hogy mi volt a teszt eredménye, szurkolok! :)
2014. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!