Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér váladékos vérzés a...

Fehér váladékos vérzés a 16-héten, plussz hasi görcs főleg fekvö helyzetben. Baj van?

Figyelt kérdés

Ma délután a wc papíron láttam meg. Elmentem dokihoz nem látta honnan vérzik,azt mondta pihenjek.

Most a bugyimon találtam vér pöttyöt.

A hasam több mint egy hete fáj és görcsöl napközben enyhén,este fekve erősebben. (Gondoltam nyúlnak a szalagok stb) kicsit nagyon megijedtem.

Menjek holnap vissza dokihoz?



2014. nov. 5. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én most mennék :( 33hkm
2014. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is most mennék!!!
2014. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hogy lehet hogy nem làtta miről vérzik?

Olyan "lazán" kezelte...

2014. nov. 5. 21:01
 4/22 A kérdező kommentje:
Kb 3-órája vizsgált meg.
2014. nov. 5. 21:01
 5/22 anonim ***** válasza:
Én pakolnám a cókmókomat és mennék a kórházba.
2014. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

nem értem hogy engedett el a doki lazán..

ilyennel simán befektetnek mindenkit


és kevesebb az esélye hogy kihúzod 36-40. hétig, illetve korán vérzősöknek nagyobb esélye van koraszülni, szóval ha haza fognak engedni, nagyon vigyázz maj magadra, legtöbbször fekvőben legyél, meg pihenj, ha nem vagy fáradt is, fekve netez, olvass,stb

2014. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nalam se vett eszre a doki semmit! Tavaly terhes voltam es a 14 heten barnas folyasom volt, elmentem orvoshoz irt kupot h azt hasznaljam es el fog mulni. Igy is tettem, de jobb nem lett. A barnas folyasbol lassankent enyhe verzes lett, visszamentem akkor meg azt mondta h biztos csak a kup srtett fel belulrol, hazakuldott. Ra 3 naojara nagyon bevereztem, rogton korhaz es kiderult h keves a magzatviz, 3 napig bennt voltam magnezium, antibiotikum. Hazajottem ra egy hetere ugyanaz a verzes. A tobbit inkabb nem meselnem el. Nem ijesztegeni akarlak, csak azert irtam le a tortenetet h tudd az orvosoknak se ldhet mindent elhinni. Sztem is menj be a korhazba a biztonsag kedveert, es mondd meg az orvosnak hogy vizsgaljon meg rendesen, mert ok nelkul nem verezhetsz. Remelem mibden rendben lessz azert majd ird meg.
2014. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Remélem már kórházban vagy és minden okés!! Majd írj! Szorítok nagyon!!
2014. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Voltam bent este,mindent rendben találtak.

Magnézium és pihi....

Na de még mindíg pecsételek és görcsölök is.:(

5-napja volt aktusom a párommal.Mondtam a dokinak hogy nem volt fájdalmas,még is ezt gondolja indoknak.

4-nap után vérzek be?! Ezt nem értem.. köszönöm a válaszaitokat!

2014. nov. 6. 16:20
 10/22 anonim ***** válasza:
Kupot, gyógyszert adott, vagy csak a magnézium? És abból mennyit?
2014. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!