Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes a nővérem és...

6hetes terhes a nővérem és mar volt az orvasánál és akor halott sziv verést most viszon nem es nőt is a kicsi akkor ez meg nem bizonyitsa hogy mar nincs?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
pontosabban fogalmazz légyszi, mert így nem érthető teljesen a kérdés. mennyi idő elteltével volt újra dokinál? az orvos pontosan mit mondott?
2014. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézesse meg másik orvossal is és ne csak hasi ultrahanggal hanem hüvelyi ultrahangon.

Első gyerekemmel mikor terhes lettem a doki megállapította a terhességet, szívhang még nem volt. 2 hét múlva mentem vissza másik doki volt, mert az enyém szabira ment. Hasi ultrahangot nézett, azt mondja nem lát semmit, még terhességet sem. De, mivel egy másik orvos 2 héttel előtte látta a terhességet, ezért csinált hüvelyi ultrahangot. Mire a doki: " Jé, itt van csak elbújt".

Ennyit erről, szóval mindenképp másik doki, de ilyen korai terhességnél a hüvelyi ultrahang a legbiztosabb.

3. terhességemnél ugyanez az orvos szintén csak hüvelyi ultrahanggal látta a baba szívhangját, hasin nem.

2014. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, ezt írd le még egyszer! Mikor volt orvosnál? Mikor hallotta a szívverést?
2014. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, amúgy szívhang általában a 7-8. héten alakul ki. Ha kb. a 9. héten sincs szívhang, akkor már nem nagyon érdemes tovább várni.
2014. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesen írsz ilyen színvonalon? Inkább foglalkozz az iskolával a nővéred terhessége helyett...
2014. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

És még a torkomat is TISZTÍTSA! :)

Remelem a novered kicsit tobbet tanult nalad mielott gyereket szul..

2014. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szívhang inkább a hatodik héten alakul ki, egészen pontosan úgy szoktunk számolni, hogy a petezsák a 4. héttől (vagy peteérés utáni 14. naptól) naponta 1 mm-t nő, ha 20 mm-es petzsákig nincs szívhang, akkor ált. missed ab. Ez azt jelenti, hogy 7. hét végégi mindenképpen számolunk a pulzálással. Van kivétel: hosszú ciklusok, uh monitorozott ciklusok, stb, eleve a műtét előtt (ha nem indul be a vetélés) van kontroll uh, de ha a 7. hét végére nincs, akkor a 8.-on már nem lesz, ez biztos (ha mégis, akkor módosítani kell a terminust). Nem a hét a biztos mérőszám tehát, hanem a 20 mm-es petezsák a lélektani határ.


A kérdésed alapján (amit nagyon nehéz értelmezni) azt is el tudom képzelni, hogy most simán csak nem kapcsolta be az orvos a dopplert, ugyanis szívműködés nélküli növekedés csak nehezen képzelhető el.

2014. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: Magyar Kitti

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 14:10

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: 6hetes terhes a nővérem és mar volt az orvasánál és akor halott sziv verést most viszon nem es nőt is a kicsi akkor ez meg nem bizonyitsa hogy mar nincs?

"És még a torkomat is TISZTÍTSA! :) Remelem a novered kicsit tobbet tanult nalad mielott gyereket szul.."

Az üzenet szövege: Tisztisd ki a fejed te köxög làda nyomorok képzeld a nővérem 30felül van és nem az elsö babàjàt vesziteni el a jó istent arra kérem hogy a kisérje végig a nyomorék életeded hogy nem tudsz semit és ieneket irsz rohaxék !!!



Te kis IQ harcos:)!

2014. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló, vicces üzenetet kaptam :-)
2014. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

Nekem is pont ez jutott az eszembe.

De ha látja hogy pirosan virít a monitor a sok hibától, miért nem javítja? :D

2014. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!