Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki kisbaba...

Volt olyan, aki kisbaba mellett végig kellett, hogy feküdje a terhességét?

Figyelt kérdés

A baba kb. 1-2 éves kora közé esik a terhesség 9 hónapja, amit nyitott méhszáj miatt végig kell feküdni.


Külföldön él a család, külső segítség nincs.


Hogyan lehet megoldani?


2014. nov. 6. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Bébiszitter.
2014. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 éves lesz a fiam,22 hetes vagyok.5 hetes korunk óta feküdnöm kell,3 hetet kórházban is voltam.

Szerencsére férjemnek elég jó a beosztása,így csak ritkàn kell bevonni a nagymamákat.

Ha nem lenne rokoni segítség akkor keresnék bébiszittert vagy valami segítőt.

2014. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 6. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
van egy 4 es fel eves fiam,1 eves mult a lanyom es most vagyok 37 hetes terhes.a 27 hettol nyitott a mehszajam 2 ujjnyira szigoru fekves ajanlott.de ez nem mindig megy sajnos... a fiam nekem kell hordanom az oviba mert a ferjem dolgozik es van hogy en is megyek erte.gyalog messze van (part is van). nekem sincs semmi segitsegem sajnos.a vedonom azt javasolta hogy az agylabat 10 cm-el emeljem meg es ugy aludjak ejszaka.szerintem ezert vagyok meg mindig egyben :)
2014. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, és borzasztóan szorítok neked!!!

Kérlek, néha írj ide, hogy hogy vagy!!

2014. nov. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!