Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hülye és gyors kérdés?

4 hülye és gyors kérdés?

Figyelt kérdés

Akinek van türelme mind a 4-re külön válaszolhat:


1.április 22-i együttlétböl mikor lettem volna 5 hetes terhes?

2.április 22-i együttlétböl fogant baba mikor születne meg?

3.julius 16-án 8 hetes voltam,embrio 16 mm,mikor lehetett kb az együttlét amiböl fogant?

4. Ha május 23-tol 5 hetes,és csak 13- tol voltunk elöször együtt akkor az belefér?(embrio csak 3 hetes volt akkor gondolom)


Köszönöm a számolást és türelmet :-)


2014. nov. 7. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mikor volt a menstruációd első napja? Mert onnantól szokták számolni a terhességet is és a szülés várható időpontját is!

[link]

ide beírod és megtudsz mindent!

2014. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. Ez független az együttlét dátumától, az utosló menzesz elsö napjától számolnak.


2. Ezt az utosló menzesz elsö napjához viszonyítva számolják, általában abból levonnak három honapot és hozzáadnak 7 napot.


3. kb hat héttel elöbb, amennyiben középidöben lettél terhes és nem spontán tüszrepedéskor


4. Spontán peteérés/tüszörepedés a ciklus bármelyik napján bekövetkezhet, így a terhesség is. szóval elvileg nem kizárt.


De pontosabb válaszokhoz tudni kellene az utolsó menzesz dátumát. (Viszont nekem kicsit ellentmondásosak a megadott hetek meg az együttlétek dátuma egymáshoz viszonyítva)

2014. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A terhességi heteket a menstruáció első napjától kell számolni. Ez a számítás feltételezi, hogy a megtermékenyítés kb. középidőben, két héttel a menstruáció első napja után történt. Eszerint április 22-ei együttlétből május 13-a körül lettél volna 5 hetes, és körülbelül április 22-e után 38 héttel születne a baba.

Ha július 16-án voltál 8 hetes, akkor elvileg az május 5-e körül volt az együttlét.

DE ez mind csak elmélet, egy-két nap, egy hét eltérés még bőven belefér, mert a spermák néhány napig életképesek (tehát lehetett korábban az együttlét, mint a megtermékenyítés), és az orvosi mérések sem 100%-ig pontosak, mikor a baba korát állapítják meg, néhány napot ott is tévedhetnek.

A 4. kérdést nem értem.

2014. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem,hogy jön ide április és július??Mivel a 12 hetes ultrahangon már rég túl kellene lenned,ahol pontosan meghatározzák a szülés várható idejét.Az sem szent írás.Jól gondolom,nem tudod ki az apa?Azt inkább DNS teszttel.
2014. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az van, hogy a kedves kérdező félrelépett, és nem tudja, hogy kié a baba.
2014. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a helyzet amit írnak. Ha nem a párodtól van a baba de be tudod neki adni, hogy tőle van még pofára eshetsz ha se rád se rá nem fog hasonlítani a baba... :D
2014. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Soah nem tudod ha egy honaapban ket ferfivel voltal ki is az apja a gyereknek.

Ez lehetetlen megallapitani

2014. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már hogy lett volna egy honapban,irtam,hogy ápr.22 és május 13 együttlét.tudok számolni,csak megerösitést akartam,de ugy látszik ez szinte mindenkinek bonyolult.8 hetesen 16 mm böven jó vagyis jun 6 körül fogant,ilyen mérettel lehetetlen hogy ápr.22- együttlètböl származzon.és ha doki mondta május 23- tol,hogy 5 hetes,(amugy menszesztöl,és még csak petezsák volt)és ápr.22 9 hete volt,abbol lehetetlen,ez egyértelmü.7-10 nap a beágyazódás,tehát május 13.együttlétbe is belefért volna,de mivel 23- tol számolta ezért két héttel késöbb fogant,és méretek stimmeltek.12 hetesen 8 cm lettvolna nem 16 mm.(nem ápr.22,nem 5 hetes terhességet mondott volna doki,hanem 11 heteset ha 9 hete volt ápr.22.)


Cáfoljatok meg ha tévedek...

2014. nov. 9. 06:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A tehességet MINDIG az utolsó menzesz elös napjától számolják, nem a fogamzástól.


Ebböl követketöen ha félidöben leszel terhes, akkor a fogamzás pillanatában már két hetes az embrió - tehán a doki jól számol és nem két héttel többet ír, mint amennyi.

2014. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furcsa, amit írsz... Május 13-ai együttlétből május 23-án még nem mutat ki orvos terhességet. És ha május 23-án már van terhesség, abból hogy lehet július 16-án csak 8 hetes a magzat? A kettő között nem voltál orvosnál? 12 hetes UH-n nem voltál? Az alapján szokták pontosítani a szülés várható idejét.
2014. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!