Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal kismamák, hogy ment...

Fiatal kismamák, hogy ment nektek/megy a babavárás? 17 éves vagyok,10 hetes.

Figyelt kérdés
Remélem minden rendben lessz.. Szeretném, ha írnátok "történeteket", bátorítanátok..:-)
2010. jan. 27. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!25 hetes kismama vagyok!eddig csak az iszonyatos hátfájás ami nehezen elviselhető!Amúgy minden teljesen rendben van!te?hogy vagy?és mit jelent hogy fiatal?:)én 20 éves vagyok!üdv:)
2010. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia és 18 voltam mikor terhes lettem nagyon jó volt imádtam mikor gömbölyödött a pocakom és mikor először mocorgott el sem hittem.Aztán mikor jó erőseket rúgott.Először pont szóbeli érettségin rúgott.Ne aggódj nem lesz gond.Most hogy megszületett is nagy örömömet lelem benne.

3 hós baba anyukája

2010. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én szerintem már nem vagyok "fiatal"kismama:)De amikor az első fiammal terhes voltam akkor én is 17 éves voltam.Rettentő könnyen viseltem semmi bajom nem volt az egész terhesség idején,és kb 2,5 óra alatt megszültem.Azóta a harmadik babámat várom most vagyok 34 éves.A középső fiam 20 hós,és ahogy "öregszem"egyre nehezebben viselem a terhességet:(!Most igazából "csak"a derekam fáj,de néha rettentően!
2010. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
első vagyok nem láttam hogy írtad hogy 17 vagy!először akkor gratulálok!és még hozzátenném hogy nem hiszem hogy bátorítás kéne!már ígyis bátor döntésed hogy megtartod!becsüllek érte!:) Gondolom még nem sokan tudják körülötted vagy igen?nem szólnak meg?nekem megjegyzik h milyen fiatal vagyok..pedig sztem nem..én így szerettem volna:)
2010. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)


14:53 as..Hát nem nagyon tudják körülöttem még, a szüleim és a szűk baráti körön kívűl... :) Kaptam egy két megszólást..sőt inkább kioktatást főlleg apától.. de még fogok egy párat majd, ha látszani is fog.. a suliba mondjuk nem hiszem, hogy bejárok..

2010. jan. 27. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
:) 14:53as vagyok!megkérdezhetem hogy amúgy mit szóltak a szüleid?nem is volt kérdés hogy megtartod-e?végülis szerintem nem kell másokkal törődni..ki mit mondd!ez csak a te dolgod:)és csodálatos dolog!nekem kisfiam lesz:)és nagyon boldog vagyok fiatalságomtól függetlenül:)
2010. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írok privit, ha nem gond. :)
2010. jan. 28. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gond! :)
2010. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!