Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig mozog a babám napok óta....

Alig mozog a babám napok óta. Jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, eddig nagyon ficánka volt a babám, de pár napja szinte semmi. Némi átmozgatás után talán rúg egyet gyengén, de azt is nehezen érem el. Betudható az időjárásnak? Vagy baj lehet?

2014. nov. 9. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy napok óta?!

Nekem tegnap egész nap meg sem állt egyetlen egy pillanatra sem és nem túlzok!

Ma pedig úgy kell noszogatni,hogy hahó? :) Kétszer éreztem csuklani,reggeli után megköszönte a hamit és ennyi.

34hkm

2014. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Èn elmennék egy uh-ra....lehet rajta van a köldökzsinó a testén vagy valahol ami gátolja a mozgásban.
2014. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
4 napja. most mocorgott egy picit pár perce. de nem olyan aktív mint szokott lenni.
2014. nov. 9. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szinte semmi, és felhívnám az orvost és elmennék egy uh-ra!
2014. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana beszélned egy orvossal, mondjuk most bemenni a kórházba. Hány nap telt el? Ezt meg fogják kérdezni..

Nem várnék vele.

2014. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig napi minimum 30 "erőteljes" mozgást éreztem. csak a viszonyítási alap miatt írom...4 napja pedig legfeljebb 2-3 gyenge rúgás.
2014. nov. 9. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne várj tovább, ez nem játék. Max volt egy utad, de legalább kapsz egy megnyugtató választ.
2014. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Betudható az időjárásnak,eddig hideg volt,most napok óta majdnem 20fok van.. viszont azzal tényleg nem ártasz,ha megnézeted egy kh-ban. MAx elküldenek,hogy feleslges volt,meg gúnyolódnak egyet,hogy miért pont vasnap mész be.. szoktak,nekem is csinálták.. Csak majd írd meg ,hogy döntöttél! :)

2014. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
MÉg ma menj el kórházba!
2014. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj el még ma, nézesd meg magad, kérlek írd meg, hogy mi lett! Minden rendben lesz!
2014. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!