Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kezdtük a 39. hetet....

Ma kezdtük a 39. hetet. Reggel hányással indítottam a napot és még ki sem tudtam kelni az ágyból. Fáj a derekam és hányingerem van Mást is ennyire megvisel a front?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi holnap kezdjük a 31. hetet, de én is kivagyok... :/ Derékfájás + csípőből fáj mindkét lábam és totál erőtlennek érzem magam, mintha átment volna rajtam egy kamion.
2014. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok, de ugyanez van ma velem...mint akit agyonvertek...plusz nagyon hamar elfáradok... szerintem a front lehet, de Te már nagyon közel vagy, lehet, hogy hamarosan szülsz! :)
2014. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kitartás nekünk csajok. :) Én most így estére egy kicsit jobban lettem. Szóval szülni még nem megyünk. Bár azt gondoltam hogy ez még nem az. Elvileg egyből tudni fogjuk ha itt van az idő.
2014. nov. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!