Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég erős már egy pozitív...

Elég erős már egy pozitív tesznek?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt még keresni kellett a második csíkot a teszteken,ez pedig ma délutáni vizeletből lett!


[link]


2014. nov. 10. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Gratulálok! :)
2014. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon-nagyon határozott pozitív!!!

Elég erős! :-)

2014. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Yesssss! :) Sok szerencsét, boldog babavárást kívánok! :)
2014. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. 34-38 hét múlva megtudod! :))


(Persze, hogy pozitív)

2014. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Csak elég hihetetlen még, mivel fél éves lányom szopizik, és bár lehet hülyeség, de állítólag a szoptatás alatt is lehet pozitív a teszt még akkor is ha nem terhes az anyuka!

Orvoshoz is van időpontom,szerdára.

2014. nov. 10. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Hcgt nem termel a szervezet a szoptatas miatt.. ezt nem ertem. Viszont ha mar van egy babad miert volt kerdes h ez pozitiv-e??;)
2014. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy nőgyógyász említette a szoptatásos dolgot, és a tesztet azért tettem ki az oldalra,mert a halvány második csíkra is azt mondta a lányomnál még annak idején, hogy egyáltalán nem biztos a halvány.De ez a mai szerintem már elég erősnek néz ki,ezért kérdeztem meg más véleményét is :) 2 lányom van egyébként, de az elsővel rögtön nagyon erős pozitív volt, nem ilyen halovány,keresgélős második csík :)
2014. nov. 10. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!