Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be menjünk a kórházba? 34hkm

Be menjünk a kórházba? 34hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok

nem régen állapították meg, hogy kevesebb a magzatvizem mint kellene. . Napok óta feszül a hasam ki tudom tapintani a babát. . A fejét a popsiját! Ko kemeny a hasam alig tudom nehany pontom benyomni! Ezek mellett ferde - harantban fekszik a kislányom. . Létezik, hogy még kevesebb lett a vizem? A mozgása nem fáj csak különös feszes a hasam és olyan érzésemvan mintha kközelebb lenne a hasfalamhoz a baba mint eddig. . Több mint 2 kgnak tippeltek de nem hiszem, hogy az ennyit nyomna a helyzeten? Vagy lehet a harantfekvese miatt érzem ilyen feszesnek a hasam? A dokimat nemtudom elerni nem veszi fel. . Most jött szoba a kórház a fférjemmel sztetek menjünk?


2014. nov. 10. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Inkabb egyszer feleslegesen, mint h baj tortenjen!! ugyse nyugodnal meg amig nem lat doki!! sok sikert!
2014. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Saját megnyugtatásomra én bemennék. Inkább tegyenek egy felesleges kört, minthogy bármi baj történjen.
2014. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be! Ha tényleg kevés a magzatvíz bent is tarthatnak! Nekem is borzasztóan keményedett a hasam erre nekem a Magnerot tablettát írták fel!
2014. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bementetek?Mi a helyzet?
2014. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4 órán keresztul bent voltunk nem siettek el..

A magzatviz mar jó, csináltak ctg-t kettőt is az is jó lett, mehszaj zárva, és a babám befordult :))))

a sok kemenyedesre írtak fel 3*2 megnézi -t! Az jó lesz rá elvileg?

2014. nov. 10. 23:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Magnéziumot bocsi :)
2014. nov. 10. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
A magnézium jó a keményedésre, bár így a vége felé már nem sokáig fogod szedni. :) 35-36 héten amúgy is el kell hagyni már. :) Boldog babavárást a végére és könnyű szülést kívánok Neked. :)
2014. nov. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mondta a doki,hogy dec elejéig szedjem max,a 36.héten hagyjam el.. :)
2014. nov. 11. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Én írtam a Magnerotot...az tényleg kimaradt, hogy 36. hétig szedhettem! :) Pihenj sokat! Kitartást, és sok örömöt! :)
2014. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. nov. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!