Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kellemetlen kérdés. A...

Egy kellemetlen kérdés. A terhesség elején Ti is többet szellentettetek mint az előtt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. És hatalmasra puffadt a hasam minden estére, azt hittem, szétdurranok.
2014. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor még nem is nőtt a pocakod?
2014. nov. 11. 15:48
 3/10 Nyuszmoo ***** válasza:
Énis puffadtam nagyon, és akkora volt a hasam estére, mint most 14 hetesen:-) de csak 1-2 hétig tartott:-) én mellette alig ettem, mert nagyon rosszul voltam:-\ most -1,5 kg nál tartunk, de mindjárt megyek védőnőhöz:-)
2014. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Őszintén megvallva,nem vagyok terhes,vagyis nem tudok róla. De ez a dolog szemet szúrt...vagy orrot.

Hányinger gyötör napok óta,szurkál egyik felől a petefészkem... Persze tudom ez nem jelent semmit.

2014. nov. 11. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, a legelején tartok, még nem vagyok 5 hetes. Már reggel puffadtan kelek, és egész nap puffadt a hasam, és hát igen, szélgörcsök... Egyébként a menzeszed késik már? Ha igen, már csinálhatsz tesztet, mutatni fogja, ha terhes vagy.
2014. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem kesik meg,4nap mulva kellene hogy megjojjon.

Ti terveztetek a babat?:)

2014. nov. 11. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, terveztük, ő lesz az első, nagyon várjuk :) Kicsit aggódom, mert volt már egy vetélésem, de most minden rendben lesz, muszáj :)

Hát puffadást érezhetsz már 4 nappal mensi előtt, nekem már volt ilyenkor. Drukkolok, majd írd meg, mi lett :)

2014. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szurkolok:) nekem is volt sajnos vetélésem..
2014. nov. 11. 20:04
 9/10 AdriBp86 válasza:

Nálam is ez van :D 4 héten jelentkezett mikor pozitív tesztem is lett 2 nappal a nem várt után.

Most 5. héten vagyok. Jövő héten doki :)

2014. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok:) Amúgy rájöttem,h ma kellene h megjöjjön...
2014. nov. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!