Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kismamák! Első terhesség...

Győri kismamák! Első terhességi vizsgálat hol történik, időpont kell? Merre induljak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztk vagy magán dr. Ha az első elmész az éppen akkor ott rendelő orvoshoz ő megvizsgáll kézzel, majd ha ugy van csinál uh t. Vagy hüvelyit vagy sima hasit. Ha magánba mész kérsz időpontott a vizsgálat menete ugyan ez. Ha az uht nem helyben csinálják akkor érdemes kora reggel menni a kórházi uh ra. Hányadik hétben vagy? Én a 6.ban. Boldog baba vár.st:)
2014. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sztk az Oti?Időpontot kell kérnem?

Jó lenne már túl lenni az első vizsgálaton nyugodtabb lennék.Te már voltál vizsgálaton?

Orvosilag én is a 6. hétben vagyok :-)

Neked is boldog baba várást :-)

2014. nov. 11. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Kédezd meg az otiba, mert nem tudom hová kell menned, ahol én tudtam onnét tavaj elköltöztek sajnos nem tudom hová. Én pannonalmára járok van saját orvosom. Igen voltam egyből pozi teszt napján mert akkora mondta vissza valki igy tudtam időpontott kapni. Akkor nem látott semmit. Holnap megyek ujra annyira izgulok és félek én is. Ha voltál dr nél ha szeretnél nyugodtan irj:) minden jót kívánok:)
2014. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,írni fogok :-)

Holnapra szurkolok biztos minden rendben lesz :-)

2014. nov. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!