Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor ment először orvoshoz?

Ki mikor ment először orvoshoz?

Figyelt kérdés
Jövő hétre kaptam időpontot, csütörtökre, pont aznap leszek 7 hetes. Nem akartam túl korán menni, de mindenki azt javasolta, hogy várjuk meg a 7 hetet és az orvosom is azt mondta, jövő héten menjek. De most mégis folyton aggódok, nehogy valami baj legyen (nehogy méhen kívüli legyen, meg ilyen hülyeségek járnak a fejemben). Olyan hosszú még az az egy hét. Ti mikor mentetek először?

2014. nov. 12. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Menzesz szerint 7+6 hetesen.
2014. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetesen mentem először.
2014. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen kértem én is időpontot, de 5+6-nál vérezni kezdtem, ezért SOS-ben elvállalt aznap este nyolckor. Nem volt semmi gond, de jobb lett volna az eredeti terv szerint 7 hetesen menni.
2014. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7+6 hetesen voltam elöször mert vérezni kezdtem. Ha nem lett vona így akkor még 1 hetet vártam volna.
2014. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 hetesen, mert kulfoldon voltam
2014. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hét 5 nap mensi szerint.ma. megnyugtatott nagyon hogy tudom hogy jó helyen van. :)
2014. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én holnaphoz 2 hétre megyek, kerek 7 hetesen. Baromi hosszú és idegölő két hét, teljesen átérzem a helyzeted, ráadásul én extra türelmetlen fajta vagyok, mindent azonnal akarok tudni. De inkább kivárom, minthogy korán menjek, és azon aggódjak, hogy csak MÉG nincs szívhang, vagy nem is lesz... tutira akarok menni.
2014. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6+5 és már volt szívműködés, pedig féltem, hogy korán lesz.
2014. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát én is extra türelmetlen vagyok sajnos és aggódós is. 2 napig nem volt tünet, az volt a bajom... ma hányinger meg szurkált a hasam, most ezt nem tudom hova tenni :) Telhetne gyorsabban is már ez a pár nap :)
2014. nov. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!