Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek természetes ha...

Szerintetek természetes ha eltűnik a terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 6 hetes terhes vagyok. A nem várt mensi előtt húzódott az alhasam,mintha meg akarna jönni, ez volt egy jó darabig. Azután Elmúlt. Ami még tünet volt az az, hogy a mellem érzékeny volt egy kicsit. Jelenleg 6 hetes vagyok,de semmi tünetem nincs.Az utóbbi időben sajnos sok stressz ért.

Vérzés nem volt, magne b6-ot szedtem, illetve orvos tanácsára rutascorbint

Vajon megtörtént a vetélés?


2014. nov. 12. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nem vérzel nincs vetélés.Ma nem,de holnap lehet, hogy úgy ébredsz,hogy minden tünetet produkálsz.Ha pedig nem lesz tüneted,akkor a szerencsések táborába tartozol.Hidd el nem mindig igaz,hogy akkor jó,ha van tüneted.Én két kislányt szültem és mindkettővel tünetmentes voltam mindvégig.Amig nem lett nagy a poci,el sem akartam még én magam sem hinni,hogy van odabent valaki:)
2014. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért az nem teljesen igaz, hogy ha nincs vérzés, akkor nincs vetélés. Épp barátnőm járt így, egyáltalán nem vérzett, mégis elment a baba. Ezzel nem riogatni akarlak, de sajnos van ilyen is. Én holnap leszek 6 hetes, szinte minden nap hányingerem van, hétfőn nagyon durván egész nap, ma és tegnap viszont semmi. Most estére jött vissza megint a hányinger, miután jól bekajáltam. (ez kb 3 órája volt, azóta hányingerem van) Emellett fáj a cicim, napközben a melltartó miatt nem érzem, azonban este, ahogy leveszem, megfürdök és ágyba bújok, meg tudnék őrülni úgy fáj, pedig egyáltalán nincs nagy mellem. Sokszor éjjel is felébredek rá, hogy nagyon fáj. Szóval igazából sok tünetem még nekem sincs, és mondom, egyik nap erősebb, másik nap gyengébb. Én még nem voltam orvosnál, 7 hetesen megyek először.
2014. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk minden terhesség más és más.Van akinél van tünet van,akinél nincs.Azért aggaszt ez a dolog, pénteken megyek magán dokihoz. Remélem minden rendben lesz.
2014. nov. 12. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne parázz, h rögtön a vetélésre gondolsz! Amúgy normális, a tünetek jönnek-mennek. Én is aggódtam, de a hatodik hét közepétől megjelentek a tünetek is. Aztán a 7. héttől már hánytam. Örülj, ha nem lesz tüneted!
2014. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!