Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama. Veteles vagy...

Anna 27 kérdése:

5 hetes kismama. Veteles vagy valmilyen fertozes?

Figyelt kérdés

5 hetes kismama vagyok,meg igen fiatal, es tegnapelott edzrevettem a wcpapiron rozsaszin valamit. Csak egypici volt majd a tegnap atment suru barnazasba, inkabb a reggeli felkeles utanes csak nagyon pici volt egesz nap. Bementem az ugyeletre ahol megvizsgaltak, azt mondtak semmi abnormalisat nem latnak,minden rendben, aztan vettek vert amiben ha eleg magas a hormonszint kuldenek majd egy ultrahangra ha nem megismetlik a vervizsgalatot holnap es majd utana uh.Amiota megtudtam,hogy varandos vagyok menstruacios hasfajasom van,de ez nem volt meglepo, hisz az elso terhessegemnel is vegig megvolt ez a fajdalom, amibol gyonyoru kisfiam szuletett, ma mar 2,5 eves. Ma reggel kicsit tobb barna folyas volt es savanykas szaga volt.

Szarintetek mi ez? Veteles jele, vagy mi lehet ez?


2014. nov. 15. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem veteles.akkor lenne az ha nagyon gorcsolnel es vereznel.de a barnazas sem jo.pihenj nagyon sokat,fekudj mast sajna nem tudsz tenni.remelem minden rendben lesz.majd irj mit mondott a doki
2014. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokat véreztem a terhességem alatt.Volt rózsaszín,barna és èlénk piros is.Szigorúan feküdnöm kell.Eddig még nem vetèltem el.24 hetes vagyok.
2014. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem görcsöltem egyáltalán,mikor elment a baba.
2014. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vetélésem előtt barnáztam,és a derekam fájt. Négy nap múlva nagy fájások mellett elöntött a vér. Addig nem volt egy csepp vér se. Ne hagyd magad,pihenj,és vizsgálják ki mi a baj....Drukkolok neked!
2014. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vereredmenyem rendben volt, hormonszint eleg magas az uh-hoz, most varom mikor ertesitenek idopontal kapcsolatban uh-ra.
2014. nov. 16. 11:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi történt. Ne izgulj,sokan még vérezgetnek is a terhesség alatt,és megmaradt a babájuk. De jobb ha megnyugtatnak. Utolsó voltam.
2014. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Penteken megyek uh-ra, addig pihenek ....
2014. nov. 17. 17:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Jó későn kaptàl uh időpontot :( Azóta van vérzés vagy pecsételés?
2014. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Barnas pecseteles, vernek nem mondanam,meg a hasam is fajdogal. De inkabb reggel van nagyobb mennyiseg,napkozben csak nagyon keves. Meglatjuk,pentekig megorulok....
2014. nov. 17. 19:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Szedj legalább 3x1 Magnerotot ha ennek ellenére is fáj a hasad akkor 3x2-t.


Én sokat véreztem a terhességem alatt és jól vagyunk,már a 24. hétben járunk :)


Drukkolok!Tudom nehéz,de próbálj meg nyugodni!

2014. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!