Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Bocsi lehet nem is kérdés, csak ki kellett írnom magamból a félelmeim. 😑

Figyelt kérdés

Sziasztok. Második babámat várom. Az első 14 hónapos. Állandóan olyan érzésem van,hogy bármelyik pillanatban megszülethet a tesó. Pedig még ráér,mert csak 25 hetes. A méhszájérték 1100,doki szerint minden ok. Az tudom,hogy a 24.héten faros volt,és azóta is nagyon lent érzem a mozgásokat. Félek a szüléstől is, lehet azért képzelem be,hogy beindul idő előtt. Az első csoda 37.héten érkezett magzatvíz elfolyással. Végig éreztem mindent,azt is ahogy a bőrt átszakítja az olló,és a tű is varrásnál. Sima szülés volt.

Mit lehetne csinálni,hogy ne tudjak erre gondolni. Férjem sokat dolgozik,családom messze,anyósomnak meg az a lényeg ő jól nézzen ki. Meg se kérdezte egyszer sem mi van velem. Elején be akartak fektetni kórházba,de minden ok lett,így nem kellett. Bocsi hosszú lett.



2014. nov. 17. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Biztos egyedül vagy a problémáiddal, de fel a fejjel. Használd ki ezeket a heteket, hónapokat, amíg még kettesben vagy a nagyobbikkal, mert ha megszületik a pici, felgyorsulnak az események. A szülésre ne gondolj, általánosságban igaz, hogy a második könnyebb mint az első, ez nálam is így volt, nem hittem el de nagyon gyors és könnyű volt az elsőhöz képest.Én is féltem a másodiktól nagyon, de nincs értelme előre parázni, beképzelni dolgokat.

Szerintem most valamivel le kell foglalni magad, elterelni a figyelmedet a szülésről. Azt írtad a férjed sokat dolgozik, a pici 14 hónapos gondolom kettesben vagytok egész nap. Mozduljatok ki, ha van lehetőség vidd a kicsit játszóházba, baba-mama klubba, a többi kismama társasága neked is jót tesz. Találj ki olyan programokat, amit a terhességed megenged, és kikapcsolódtok.

Jönnek a hosszú téli esték, ajaj, rossz ilyenkor gyesen lenni, persze hogy beképzel sokmindent az ember. A magzatmozgásokat azért érzed lent mert faros, nekem a második így volt, végig lent rugdosott, az utolsó pillanatban fordult meg valamikor a 33 hét körül.

Szóval fel a fejjel, csak pozitívan!

2014. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jól estek a szavaid. És hidd el minden percet próbálok az én gyönyörűmmel jól kihasználni. Kettővel nehezebb lesz, de közben szuper is. :)
2014. nov. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!